Karolina Niementowska dyrektorem ds. komunikacji i sprzedaży MICE Górskich Resortów

Karolina Niementowska, dyrektor ds. komunikacji i sprzedaży MICE, Górskie Resorty
Na zdjęciu: Karolina Niementowska, dyrektor ds. komunikacji i sprzedaży MICE, Górskie Resorty

Karolina Niementowska, od 15 lat związana z branżą konferencyjną i targową, objęła stanowisko szefowej nowo utworzonego działu aktywnej sprzedaży MICE polskiej grupy hotelowej Górskie Resorty.
 
Jako dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Grupy MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) odpowiadała za strategię komunikacji, zarządzania marką oraz event marketing. Absolwentka dziennikarstwa i Szkoły Strategii Marki SAR zawodowe szlify zdobywała w trakcie dużych, międzynarodowych projektów jak Szczyt Klimatyczny ONZ w Warszawie i Katowicach, polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej oraz prestiżowych konferencji. 
 
Górskie Resorty to grupa obiektów hotelowych w Polsce, którą tworzy 14 hoteli (w tym 5 pięciogwiazdkowych) zlokalizowanych w atrakcyjnych turystycznie rejonach Polski. Od rozpoczęcia działalności w 2013 roku Grupa dynamicznie się rozwija, a w swoim portfolio posiada obecnie niemal 2700 pokojów oraz apartamentów, a w budowie i planach ma kolejnych 1300 lokali. Swoje obiekty posiada w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Wiśle, Łomnicy, Świeradowie-Zdrój i Pobierowie. Planuje także budowę kolejnych projektów w górach i nad morzem.
 
W strukturach Górskich Resortów Karolina Niementowska będzie odpowiedzialna za budowę centralnego działu aktywnej sprzedaży MICE, rozwój oferty grupy oraz organizację wydarzeń własnych.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl