Eryk Skolarski head of events w Garden of Words Group

Eryk Skolarski, head of events, Garden of Words Group
Na zdjęciu: Eryk Skolarski, head of events, Garden of Words Group

W kwietniu do zespołu Garden of Words Group dołączył Eryk Skolarski. Będzie odpowiadał za działania event marketingowe. Garden of Words Group to trzy agencje wyspecjalizowane w różnych modelach komunikacji. Każda z nich łączy obsługę 360 z zakresu marketingu.
 
Eryk Skolarski posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży eventowej. Swoją karierę rozpoczął jako producent w warszawskich agencjach eventowych, takich jak Master Brand i Allegro Brand Experience Agency, gdzie zdobył cenne doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów z zakresu event marketingu. W latach 2022-2024 był związany z HOLO Group jako senior event manager oraz event creative director, gdzie tworzył koncepcje eventowe oraz nadzorował ich realizacje od strony reżyserskiej.
 
Na nowym stanowisku w Garden of Words Group, będzie odpowiedzialny za kierowanie działem produkcji eventowej – organizowanie i holistyczne nadzorowanie realizacji eventów dla stałych i nowych klientów agencji. Do jego zdań należeć będą także rozwój działu – wdrażanie nowych technologii i strategii eventowych, aby zapewnić klientom najwyższy poziom usług, oraz nadzór nad ofertami - tworzenie i negocjowanie ofert eventowych dostosowanych do potrzeb klientów. Będzie odpowidał za współpracę z zespołem kreatywnym, projektowym, public relations oraz digital, aby zapewnić sprawny przebieg realizacji eventów w aspekcie 360.
 
Eryk Skolarski jest pasjonatem event marketingu i stale poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają na tworzenie wyjątkowych i niezapomnianych wydarzeń. Od czasów pandemii, rozwija również umiejętności związane z reżyserią eventową, która – jak podkreśla – jest wypadkową połączonych kompetencji kreatywnych oraz produkcyjnych. W portfolio jego realizacji znajdują się eventy dla takich marek jak: McDonald’s, Coca-Cola HBC Polska, Empik, DOZ SA, Panattoni, Oriflame, Brown-Forman, BNP Paribas, Michelin oraz wiele innych.
 
Na co dzień jest również mentorem i wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego w zakresie event managementu, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi pokoleniami eventowców.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl