Malwina Pająk w El Padre

Malwina Pająk, communication manager, El Padre
Na zdjęciu: Malwina Pająk, communication manager, El Padre

Do zespołu El Padre, po zakończonym pomyślnie okresie próbnym, dołącza Malwina Pająk, obejmując nowo utworzone stanowisko communication manager.
 
Malwina Pająk odpowiada za prowadzenie zewnętrznej i wewnętrznej komunikacji agencji, koordynację działań promocyjnych, a także zarządzanie mediami społecznościowymi i stronami agencji. Do jej kluczowych obowiązków należy również wsparcie zespołu kreacji – tworzenie i wdrażanie koncepcji kreatywnych oraz szeroko rozumiany copywriting.
 
Malwina Pająk jest związana z branżą mediów i marketingu od dwudziestu lat. Przez ostatnich pięć pracowała na stanowisku copywriterki i dziennikarki w spółce medialnej Agora SA. Publikowała m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Logo” i „Wyborczej”, odpowiadała również za koncepcje kreatywne dla wielu tytułów Agory. Wcześniej, pracując po stronie agencji (If Nation Group, Feno) przygotowywała kampanie dla marek takich jak Electrolux, Durex, Jack Daniel’s, Wizz Air czy Haribo.
 
Malwina Pająk jest również publicystką i pisarką. Wydała powieści „Lukier” (Znak Literanova) i „Wstręt” (Wydawnictwo Otwarte), obecnie pracuje nad trzecią książką. 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl