PHH: Matthieu Carrour dyrektorem operacyjnym ds. marki własnej Halo

Matthieu Carrour, dyrektor operacyjny ds. marki własnej Halo oraz dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport
Na zdjęciu: Matthieu Carrour, dyrektor operacyjny ds. marki własnej Halo oraz dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport

Polski Holding Hotelowy z początkiem czerwca powołał Matthieu Carrour, dyrektora Hampton by Hilton Warsaw Airport, na stanowisko dyrektora operacyjnego ds. marki własnej Halo. Carrour będzie odpowiedzialny za hotele i obiekty nowej marki w całej Polsce, tym samym wzmacniając rozwój tego brandu. W dalszym ciągu pozostanie również dyrektorem zlokalizowanego przy Okęciu hotelu Hampton by Hilton.
 
– Jako dyrektor operacyjny ds. marki własnej Halo czuję się zobowiązany do tego, aby każdy hotel Halo spełniał najwyższe standardy i oferował naszym gościom niezapomniane wrażenia. Będę ściśle współpracował z zespołem nad rozwijaniem oferty i udoskonalaniem naszych usług, tak aby każdy pobyt w Halo był inspirującym doświadczeniem. Wspólnie wzmocnimy markę Halo, która już dziś jest synonimem światowej jakości, wyjątkowej atmosfery i prawdziwej celebracji życia – podkreśla Matthieu Carrour, dyrektor operacyjny ds. marki własnej Halo oraz dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport.
 
Matthieu Carrour z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2016 roku. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywał w dziale operacyjnym w Hampton by Hilton Warsaw Airport. Dalej rozwijał się w gdańskim Hampton by Hilton Airport, Renaissance Warsaw Airport Hotel, Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. W 2021 roku pełnił funkcję dyrektora Moxy Poznań Airport, a od 2022 roku jest dyrektorem Hampton by Hilton Warsaw Airport.
 
Markę hotelową „Halo” Polski Holding Hotelowy wprowadził na rynek w październiku 2023 roku. Halo ma wyrażać filozofię czerpania radości z codzienności i celebrowania prostych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Halo zachęca do spędzania czasu na wspólnym jedzeniu, słuchaniu muzyki czy zabawach w gry planszowe.  Halo Szczyrk, Halo Toruń, Halo Hel i Halo Szczecin to hotele i obiekty z Grupy PHH, które jako pierwsze przyjęły gości pod nową marką. W następnych latach holding planuje wprowadzić kolejne hotele Halo, między innymi w Międzyzdrojach, Krynicy, Wiśle, Kołobrzegu i Zakopanem.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl