Łukasz Kaniecki szefem kuchni Catering FN

Łukasz Kaniecki, szef kuchni FN Catering w Fabryce Norblina
Na zdjęciu: Łukasz Kaniecki, szef kuchni FN Catering w Fabryce Norblina

Łukasz Kaniecki jako szef kuchni prowadzi Catering FN w Fabryce Norblina, obsługujący między innymi wydarzenia odbywające się w nowo otwartej przestrzeni Event Hall.
 
Szef kuchni Catering FN specjalizuje się w tradycyjnej kuchni hiszpańskiej w nowoczesnej formie wydania, łącząc smaki kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Jest certyfikowanym Cortador de Jamón w Polsce zajmującym się pokazami ręcznie krojonych szynek Iberyjskich.
Łukasz Kanieck doświadczenie kulinarne zdobywał, zaczynając pracę w warszawskich hotelach oraz prowadząc jako szef kuchni jedne z najlepszych restauracji hiszpańskich w Polsce. Wielokrotnie uczestniczył w przygotowywaniach kolacji degustacyjnych oraz obsłudze cateringowej w rezydencji ambasadora Hiszpanii w Warszawie. Jest miłośnikiem dobrego wina i dojrzewających szynek iberyjskich. Jego menu opiera się na sezonowości i łączeniu nietuzinkowych smaków.
 
Catering FN dostarcza catering podczas wydarzeń odbywających się w eventowych przestrzeniach w Fabryce Norblina (jak Event Hall czy KinoGram), jak i świadczy usługi cateringowe „na zewnątrz”.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl