Damian Siekierka w Brill AV Media

Damian Siekierka, marketing & PR coordinator, Brill AV Media
Na zdjęciu: Damian Siekierka, marketing & PR coordinator, Brill AV Media

Damian Siekierka objął stanowisko marketing & PR coordinator w Brill AV Media. Odpowiada za komunikację zewnętrzną i działania promocyjne firmy.
 
W branży eventowej Damian Siekierka pracuje od ponad dekady. Od 2015 roku po stronie klienta jako event manager w Zespole Doradców Gospodarczych TOR, gdzie był odpowiedzialny za organizację konferencji, kongresów oraz wydarzeń towarzyszących, głównie dla transportu publicznego.
Z wykształcenia grafik komputerowy, który przez lata pomagał firmom budować spójną identyfikację wizualną, koncepcje kreatywne, komunikację zewnętrzną, a także długofalowe strategie marketingowe.

– W 2025 roku Brill AV Media będzie świętować 20 lat na rynku eventowym w Polsce, to doskonała okazja, aby pokazać niekończącą się świeżość i siłę marki, którą mam przyjemność promować. Zapraszam do obserwowania nas w sieci (i na eventach!), bo w najbliższych miesiącach będziemy pokazywać dużo realizacji, materiałów backstage'owych i wyjątkowych historii związanych z naszymi projektami, które z pewnością będą inspiracją dla wielu z was – zapowiada Damian Siekierka.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl