Rafał Kincer prezesem zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego

Rafał Kincer, prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego
Na zdjęciu: Rafał Kincer, prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego

W dniu 15 lipca 2024 r. funkcję prezesa zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH) obejmie Rafał Kincer. Jednocześnie Rada Nadzorcza oddelegowała z tym samym dniem wiceprzewodniczącą Agnieszkę Malinowską do czasowego wykonywania czynności członka zarządu spółki.
 
Objęcie funkcji prezesa zarządu PHH przez Rafała Kincera kończy oddelegowanie członka Rady Nadzorczej Jarosława Kusty do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu, które trwało od 16 maja br.
 
Rafał Kincer w latach 2004-2010 współtworzył i zarządzał jako dyrektor operacyjny, a potem prezes, siecią Hotele Diament. Przez kolejne trzy lata był prezesem firmy Armada Development. W 2014 r. został dyrektorem operacyjnym sieci Nadwiślańska Agencja Turystyczna, wcześniej należącej do Kompanii Węglowej. W NAT odpowiadał za 17 hoteli i obiektów wypoczynkowych.
W 2018 r. został doradcą zarządu ds. hotelowych w Marvipol Development SA, gdzie współtworzy koncepcje inwestycji hotelowych, a także bezpośrednio odpowiada za współpracę z sieciami hotelowymi (m.in. Louvre Hotels Group, do której należy marka Royal Tulip) oraz za budowę hotelowego pionu operacyjnego w ramach organizacji.
W 2022 został dyrektorem Royal Tulip Warsaw Apartments z 318 apartamentami w kompleksie Unique Tower.
W 1999 roku ukończył Politechnikę Śląską. Kurs z nowoczesnych narzędzi zarządzania ukończył w jednej z filii Harvard Business School. Studia MBA ukończył na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a program studiów tworzony był we współpracy z Nottingham Trent University.
 
Grupa PHH liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tysiącami pokojów. Grupa współpracuje jako franczyzobiorca z takimi sieciami hotelowymi jak Marriott International, Hilton Worldwide, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group, Louvre Hotels Group i Accor.
Źródło: PHH

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl