Krzysztof Celuch przewodniczącym regionu EMEA w MPI Foundation

fot. Ewa Witak, Fotograficznie.pl
Na zdjęciu: fot. Ewa Witak, Fotograficznie.pl

Od stycznia 2021 dr Krzysztof Celuch ponownie obejmie stanowisko przewodniczącego regionu EMEA w międzynarodowych strukturach fundacji Meeting Professionals International.

Od stycznia 2021 roku przewodniczącym regionu EMEA (Europa, Middle East, Africa) w ramach największej fundacji związanej z przyznawaniem środków i grantów na działania przemysłu spotkań na świecie – MPI Foundation zostanie po raz drugi Polak – dr Krzysztof Celuch. Wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, pełnomocnik rektora Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz właściciel firmy konsultacyjnej Celuch Consulting. Jest także przewodniczącym jury konkursu MP Power Awards, organizowanego przez MeetingPlanner.pl.
W ramach MPI Foundation, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, Celuch pokieruje trzema kluczowymi regionami dla globalnego rozwoju organizacji przez kolejne trzy lata.

Fundacja MPI jest organizacją, która wspiera cele biznesowe i społeczność branżową poprzez finansowanie indywidualnych stypendiów edukacyjnych, grantów na badania i rozwój.
Od 2009 r., poprzez darowizny indywidualne, specjalne wydarzenia strategiczne, projekty edukacyjne oraz darowizny stowarzyszeń i korporacji, Fundacja MPI zebrała i przekazała prawie 20 mln złotych, co czyni ją jedną z największych inicjatyw w branży spotkań, wywierającą realny wpływ na rozwój branży całym świecie.

Krzysztof Celuch jest związany z MPI od początku swojej kariery zawodowej. Jest między innymi założycielem MPI Poland Club (obecnie MPI Poland Chapter), byłym członkiem zarządu głównego MPI, doradcą europejskim oraz laureatem tytułu MPI RISE Award.

– Radość, jaką sprawia pomaganie, jest jednym z najważniejszych działań, które napędza mnie do kolejnych kroków zawodowych. MPI Foundation pomimo bardzo trudnego 2020 roku pomagało i pomaga przedsiębiorcom, dlatego bardzo się cieszę, że w ciągu kolejnych 12 miesięcy będę mógł dalej wspierać członków tej organizacji – podsumowuje Krzysztof Celuch.

Meeting Professionals International to międzynarodowa organizacja wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych działająca na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Aktualnie posiada 18 tysięcy członków, którym zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, dostarcza wiedzę i otwiera możliwości zawodowe.

www.mpiweb.org
www.celuchconsulting.com

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt