Davide Odella w zarządzie Expo XXI Warszawa

Do zarządu Expo XXI Warszawa dołączył Davide Odella, dotychczasowy dyrektor sprzedaży obiektu. Do jego obowiązków należy dbanie o rozwój spółki, jej wizerunek i działania marketingowe.

Davide Odella, pracuje w Expo XXI od ponad trzech lat, rozpoczął swoją pracę od stanowiska sales manager, a niecały rok później awansował na stanowisko dyrektora sprzedaży. – Cenimy zaangażowanych pracowników, którzy perspektywicznie patrzą na rozwój firmy, są elastyczni i ukierunkowani na sukces. Davide dał się nam poznać z jak najlepszej strony, spełniając te wymagania i budując świetnie prosperujący zespół sprzedażowy. Dlatego jego powołanie do zarządu jest naturalną konsekwencją osiągniętych przez niego sukcesów – mówi Grzegorz Słyszyk prezes Expo XXI.


W 2016 roku, gdy Davide Odella dołączył do zespołu Expo XXI, zdecydowano się zmienić komunikację firmy. – Skupiliśmy nasze działania na motywacji i integracji zespołu, rozszerzyliśmy działania wspierające samodzielne działania pracowników, to przełożyło się na zwiększenie możliwości naszego obiektu. Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do życzeń naszych klientów, inspirujemy się ich działaniami – mówi Davide Odella. – Mogę z dumą powiedzieć, że obecnie Expo XXI jest jedynym obiektem z tak rozległym doświadczeniem i doskonałą lokalizacją. To właśnie te dwa elementy są kluczowe dla naszych partnerów, którzy komfortowo mogą zorganizować u nas eventy od kilkuset do kilku tysięcy osób. Dajemy im pewność, że dzięki naszym rozwiązaniom i pomysłom ich event zostanie zorganizowany w komfortowej atmosferze – dodaje.


Davide Odella związał swoje zawodowe losy z branżą MICE już podczas studiów na Uniwersytecie Bolońskim, praktykując na stażu w agencjach eventowych, gdzie zajmował się organizacją wydarzeń kulturalnych – koncertów, wystaw i festiwali. Podczas studiów dołączył także do zespołu centrum wystawienniczego Bologna Fiere, gdzie współpracował z agencjami eventowymi i hotelami, oraz organizował kongresy i konferencje, głównie dla branży medycznej. Sprawy osobiste związały go z polskim rynkiem, swoją pierwszą pracę w Polsce otrzymał w firmie eventowej Grupa Trip. W 2012 roku, za aktywną działalność na rzecz branży spotkań, Davide Odella został uhonorowany nagrodą „Odkrycie Roku MPI Poland”, otrzymał też wyróżnienie w konkursie ICCA/EIBTM Forum for Young Professionals i znalazł się wśród 30 wyróżnionych osób, które wzięły udział w szkoleniu w Barcelonie, prowadzonym przez ekspertów działających w branży MICE. W kwietniu 2013 roku rozpoczął pracę na Stadionie Narodowym (obecnie PGE Narodowy) na stanowisku key account managera. W 2015 roku, dzięki programowi stypendialnemu MPI, otrzymał certyfikat CMM (Certified Meeting Manager). W 2016 roku rozpoczął pracę jako senior sales manager w Expo XXI, w czerwcu otrzymał awans na dyrektora ds. sprzedaży. 10 grudnia 2019 r. dołączył do zarządu Expo XII Warszawa.
Prywatnie Davide jest szczęśliwym mężem i ojcem małego Francesco i małej Gaii.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl