Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Karolina Niementowska kieruje komunikacją korporacyjną Grupy MTP

Karolina Niementowska objęła stanowisko dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej Grupy MTP. Na nowym stanowisku odpowiadać będzie za kreowanie wizerunku marki, opracowywanie strategii promocji oraz za całokształt działań związanych z działalnością marketingową spółki.

Karolina Niementowska jest związana z poznańskimi targami od 10 lat. Ostatnio kierowała Zespołem Zarządzania Marką Korporacyjną, odpowiadając m.in. za rebranding Międzynarodowych Targów Poznańskich. Powołana w jego drodze nadrzędna marka korporacyjna Grupa MTP została nagrodzona Transform Awards Europe za najlepsze praktyki w zakresie rozwoju marek korporacyjnych, produktowych i globalnych w Europie.

Karolina Niementowska ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkołę Strategii Marki SAR. Ma za sobą 6-letnie doświadczenie dziennikarskie, kilka lat przepracowała w administracji lokalnej.

Karolina Niementowska zastąpiła w funkcji Iwonę Kasprzak, która pełni teraz stanowisko dyrektora ds. public affairs w Grupie MTP.

25 sie 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.