Relacja z turnieju WCGC Poland organizowanego przez agencję Plej

Zwycięzcami VII edycji WCGC Poland została drużyna Wealthon w składzie Aleksander Majchrzak i Piotr Miękus. To właśnie oni będą reprezentować nasz kraj i swoją firmę na światowych finałach w Portugalii, które odbędą się na początku listopada. Drugie miejsce zajęła drużyna Data Exchanger w składzie Rhea Wiatr i Maciej Paprocki, a trzecie - Everest Swiss Pharm (Sebastian Sawczuk i Andrzej Karasiński). Organizatorem turnieju jest agencja Plej.

W niedzielę, 12 września, pogoda nie rozpieszczała uczestników WCGC Poland 2021. Było parę godzin ze słońcem, trochę deszczu, a nawet kilkukrotnie sędzia musiał przerwać grę ze względu na zagrożenie burzowe. Tym bardziej warto, jak podkreślają organizatorzy, pogratulować graczom sportowej postawy. Mimo niesprzyjających warunków prawie wszystkie z 38 zgłoszonych do turnieju drużyn dotrwały do końca gry. A było o co powalczyć, ponieważ, jak co roku, nagrodą główną za zwycięstwo w rozgrywkach na szczeblu narodowym jest w pełni opłacony wyjazd na światowe mistrzostwa WCGC 2021 na jednym z najlepszych europejskich pól golfowych – Oitavos Dunes w Portugalii. Podczas trwającego kilka dni wydarzenia nasi zwycięzcy z drużyny Wealthon będą mieli okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić Cascais i jego okolice.

Poza nagrodą główną do sportowej rywalizacji motywował, jak co roku, szereg nagród specjalnych od partnerów WCGC Poland na wybranych dołkach. Podobnie jak rok temu, także tym razem nikomu nie udało się wygrać wspaniałego auta, jakim jest Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake, który był nagrodą za Hole in One na dołku #4 od Auto Idea – Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz. Graczom udało się natomiast zdobyć m.in. weekend w Hotelu Sobienie Królewskie, nagrody od Legia Tenis & Golf, Johnnie Walker oraz Woodstories, a także vouchery na zakupy kijów i odzieży marek Callaway i Odyssey w Bunkier Store.

Polską edycję największego korporacyjnego turnieju golfowego na świecie od 2015 roku organizuje agencja Plej. Partnerami WCGC Poland są Plej, Mercedes Benz – Auto Idea, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Johnnie Walker, Legia Tenis & Golf, Woodstories Grupa e4e, Callaway, Bunkier Store, Odyssey i Headwear Professional Polska.
MeetingPlanner.pl jest patronem medialnym turnieju.

Zobacz Sobienie Królewskie Golf & Country Club w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt