Gala bokserska w Nosalowym Dworze

23 października w hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa po raz czwarty odbędzie się gala z udziałem najlepszych polskich pięściarzy. Organizatorem Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night jest KnocKout Promotions.

Ring zostanie zbudowany w Centrum Kongresowym „Gerlach” należącym do kompleksu Nosalowy Dwór Resort & Spa. Po raz pierwszy w Zakopanem podczas jednej gali pojawi się dwóch zawodników, którzy już za kilka miesięcy mogą przystąpić do walk o mistrzowskie pasy. W walce wieczoru Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 18 zmierzą się Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) oraz Meksykanin Oziel Santoyo (13-1-1, 8 KO). Walka w Zakopanem otworzy Czerkaszynowi drogę do dużych pojedynków na terenie Stanów Zjednoczonych. Podopieczny trenera Andrzeja Liczika znalazł się już na liście największych bokserskich talentów amerykańskiej telewizji ESPN i jest gotowy, żeby potwierdzić swój potencjał w starciach z najlepszymi na świecie.
– Fiodor to wielki talent, ale także bardzo dojrzale podchodzący do życia człowiek. Mamy pomysł, żeby częściowo skierować jego karierę na amerykańskie tory. W Stanach Zjednoczonych planujemy powoli i mądrze Fiodora promować – mówi Andrzej Wasilewski, prezes grupy KnocKout Promotions, która organizuje wydarzenie.
Kibice zobaczą także byłego mistrza Europy oraz czołowego pięściarza świata wagi junior ciężkiej Mateusza Masternaka (45-5, 30 KO). Występ w Zakopanem będzie dla wrocławianina piątym występem na przestrzeni trzynastu miesięcy. – W tym roku gala zapowiada się świetnie! Magia miejsca, czyli Nosalowego Dworu powoduje, że imprezy tam mają wyjątkowy klimat – mówi Masternak, który jest podekscytowany przed swoim pierwszym występem w Zakopanem.

Podczas gali KBN 18 kolejny zawodowy pojedynek stoczy także Kamil Bednarek (9-0, 5 KO), jeden z najciekawiej zapowiadających się polskich pięściarzy młodego pokolenia. Kibice zobaczą także w akcji m.in. czołowego polskiego zawodnika wagi półciężkiej Marka Matyję (20-2-2, 9 KO) oraz Artura Górskiego (3-0, 1 KO), który niedawno podpisał kontrakt z największą polską grupą bokserską.
Gala będzie transmitowana w TVP 1 oraz TVP Sport.

Zobacz Nosalowy Dwór Resort & Spa w Wyszukiwarce Obiektów MeetinPlanner.pl >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt