BERM i El Padre zorganizowały IGF w Katowicach

Konsorcjum agencji BERM i El Padre odpowiadały za organizację Internet Governance Forum. Wydarzenie odbyło się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Do udziału w organizowanym pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych Forum zarejestrowało się ponad 10 tys. uczestników ze 175 krajów. IGF można było śledzić na oficjalnym kanale Youtube oraz za pośrednictwem połączeń Zoom.

BERM i El Padre były odpowiedzialne za kompleksową organizację wydarzenia, w tym m. in.: przygotowanie i zapewnienie niezbędnego sprzętu AV w salach konferencyjnych, tłumaczenie symultaniczne na sześć oficjalnych języków ONZ, organizację imprez towarzyszących, rezerwację noclegów i organizację transportu dla gości VIP i prelegentów, zapewnienie caternigu, przygotowanie strefy wystawienniczej dla kilkudziesięciu stoisk i stref partnerów Forum oraz zapewnienie ponad trzystu osób obsługi wydarzenia.

W ramach Kongresu agencje zorganizowały również koncert Orkiestry pod dyrekcją Adama Sztaby i zaproszonych gości, wśród których byli m.in. Kasia Moś, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski, Stanisław Soyka, Sebastian Karpiel Bułecka i Richcard Bona. Koncert odbył się w Sali Koncertowej NOSPR i był transmitowany na żywo w TVP1.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w tak wymagających okolicznościach zorganizowaliśmy duże i skomplikowane wydarzenie w formule hybrydowej. Sprostaliśmy wysokim wymaganiom zleceniodawcy i potwierdziliśmy, że polskie agencje mogą być rzetelnym i wiarygodnym partnerem dla globalnych organizacji, takich jak ONZ – podsumował Sebastian Oprządek, prezes zarządu El Padre.

– Potwierdziliśmy nasze kompetencje, zdobyliśmy nowe, bezcenne doświadczenia i co ważne upewniliśmy się, że dwie na co dzień konkurujące agencje mogą stworzyć zgrany i profesjonalnie funkcjonujący zespół. Niewykluczone, że w przetargach na realizację kolejnych dużych projektów znów wystartujemy razem – podsumował Janusz Jabłoński, prezes zarządu BERM.

Forum odbyło się w dniach 6-10 grudnia 2021 roku.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl