I Bal Branży Eventowej w Rezydencja Luxury Hotel

Na balu pod hasłem „Just one night’s all we got” w Rezydencja Luxury Hotel – czterogwiazdkowym obiekcie na obrzeżach Aglomeracji Śląskiej – spotkali się przedstawiciele agencji eventowych z całej Polski.

Pomysł na event zrodził się w głowie dyrektor generalnej w Rezydencja Luxury Hotel Ewy Rogali kilka lat temu. Od 2017 roku w hotelu odbywa się coroczny event dla klientów z branży ślubnej, który cieszy się ogromnym powodzeniem. Zarówno dyrektor obiektu, jak i jego właściciele postanowili zorganizować wydarzenie dla sektora eventów biznesowych. – „Królewska Rezydencja w Piekarach Śląskich” brzmi dla eventowców co najmniej egzotycznie – zaznaczają organizatorzy eventu, ale podkreślają jednocześnie dogodną lokalizację obok zjazdu z Autostrady A1, darmowy parkingu dla 160 aut oraz ofertę eventową obiektu.
Hotel, który w tym roku obchodzi 10. jubileusz, zaprosił gości na przyjęcie w stylu Wielkiego Gatsby’ego, ale także ugościł ich w swoich butikowych pokojach. Wydarzenie rozpoczęło się 4-daniową kolacją szefa kuchni. Goście bawili się w Sali Balowej zaaranżowanej przez partnera technicznego balu – firmę Event 360, wieczór poprowadzili : DJ Bobas z saksofonistą Sashą Belevychem. Wśród atrakcji były pokazy tańca rewiowego z lat 20. w wykonaniu Rewii Maraquja, możliwość zrobienia fotografii w scenografii sesji stylizowanej na tę samą epokę, ruletka w Winnym Kasynie przygotowana przez Hotel Expert Events. Kulminacyjnych punktem wieczoru było odsłonięcie bufetów Rezydencji. Sześć bufetów tematycznych to wyróżnik oferty gastronomicznej tego miejsca, podczas balu zaprezentowane zostały dwa: Cartiera (słodkości) oraz Portofino (wytrawne przekąski).
Przez cały czas pobytu goście mogli zwiedzać obiekt, który oferuje sześć sal konferencyjnych i 68 pokojów.
II Bal Branży Eventowej w Rezydencja Luxury Hotel  planowany jest na 24 marca 2023 roku.

Zobacz Rezydencja Luxury Hotel w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl