.......

Pobierz ulubioną pocztówkę i wyślij z informacją do partnera: Tu zrobimy event!
Na zdjęciu: Pobierz ulubioną pocztówkę i wyślij z informacją do partnera: Tu zrobimy event!

Na przywróconym do życia dzięki rewitalizacji terenie Elektrowni Powiśle powstały place, które są, podobnie jak wnętrza Elektrowni, unikatowym miejscem do organizacji eventów. Nie tylko – co naturalne – latem, ale przez cały rok.

Wydarzenia plenerowe w Elektrowni Powiśle mogą być organizowane na dwóch placach znajdujących się na terenie kompleksu – od ul. Dobrej oraz od ul. Zajęczej. Niepowtarzalną naturalną scenerię wydarzenia zapewnia postindustrialna architektura Elektrowni Powisle oraz nowoczesna biurowa tkanka miejska. Niczym zaplanowane elementy scenografii wydarzenia, pojawiają się na pierwszym planie ceglane mury, 30-metrowe kominy, szklany szyb z windą, który kiedyś służył do transportu węgla, czy potężna, stalowa konstrukcja podtrzymującą poddasze oraz dużo zieleni. Te połączenia wraz z wyjątkową infrastrukturą stanowią ogromną inspirację dla organizatorów eventów.
Można tu organizować koncerty, targi, przedstawienie teatralne, kino letnie czy gale lub premiery produktów. Sprawdza się zarówno opcja wieczorna, gdzie poprzez zastosowane rozwiązania efektownie podświetla się fasada oraz kominy Elektrowni Powiśle z opcją koloru w palecie RGWB, jak i dzienna – w zależności od celu i charakteru spotkania. Eventy organizowane w tej przestrzeni bardzo częstą łączą elementy biznesowe z networkingowymi i lifestylowymi. Oto kilka przykładów.

Celebracja: Gala Outsourcing Stars
Na terenie Elektrowni Powiśle, w namiocie, miało miejsce pierwsze w roku 2021, niewirtualne spotkanie sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Była to uroczysta Gala Outsourcing Stars organizowana przez Pro Progressio. Wydarzenie stanowiło branżowe podsumowanie roku oraz było finałem Konkursu Outsourcing Stars, w którym nagradzane są firmy reprezentujące 11 różnych obszarów z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu.
Gala Outsourcing Stars zgromadziła 250 uczestników, w tym prezesów, managerów, dyrektorów zarządzających oraz prezydentów miast.
Galę wyprodukowała agencja FIRE! na zlecenie fundacji Pro Progressio, a zespół Elektrowni Powiśle zapewnił plac zewnętrzny i namiot w którym odbył się event oraz serwis wspierający. Aranżacja multimedialno-sceniczna została zaprojektowana przez agencję FIRE! przy użyciu części elementów stałych Elektrowni Powiśle. Gala odbyła się 24 czerwca 2021 roku.

Jubileusz: mIStrzowska dekada Integrated Solutions

Podczas organizacji jubileuszowej celebracji 10-lecia Integrated Solutions agencja ProEvent połączyła przestrzeń The Market we wnętrzach Elektrowni Powiśle (gdzie odbyła się konferencja) z aranżacją w namiocie i na placu na zewnątrz (gdzie mała miejsce celebracja). Urodziny Integrated Solutions wymagały oprawy, która odzwierciedli charakter i dynamiczny rozwój firmy. Pierwszą dekadę działalności Integrated Solutions podsumowuje jako czas technologicznego sprintu, fantastycznych projektów, a także nieustannego rozwoju organizacji. Zaczęło się od grona 20 wizjonerów i pasjonatów technologii, koncentrujących się na dostarczaniu klientom twardej infrastruktury IT i rozwiązań komunikacyjnych (UCaaS). Dziś jest to ponad 300-osobowy zespół z kompetencjami obejmującymi m.in. chmurę, End User Computing, cyberbezpieczeństwo, software development, ekosystem Microsoft oraz DevOps. – U naszego klienta działo się bardzo dużo i bardzo rozwojowo. To właśnie chcieliśmy przekazać podczas jubileuszowego eventu. Wyjątkowa okazja wymagała wyjątkowej oprawy – ciekawa lokalizacja, industrialny klimat, który pasuje do technologicznej firmy, wyróżnienia dla partnerów i klientów, nowoczesna oprawa multimedialna, profesjonalne prowadzenie, oraz to, na czym wszystkim zależało, możliwość spotkania się i spędzenia czasu na celebracji wspólnego sukcesu – opisuje Proevent.
Zespół Elektrowni Powiśle przy realizacji tego Wydarzenia odpowiadał za wynajęcie i przygotowanie The Market oraz placu zewnętrznego i namiotu. Zapewnił wyposażenie i serwis wspierający.

Festiwal: WOW Wine & Craft Fest

Tereny zewnętrzne Elektrowni Powiśle stały się lokalizacją pierwszego festiwalu WOW Wine Fest oraz nowej formuły WOW Craft Fest. Organizatorzy zaprosili uczestników w podróż po winiarskim globie i rzemieślniczych alkoholach polskich producentów w otoczeniu pięknej architektury, sklepów i hali gastro. Były to dwa dni degustacji, chilloutu z winem i destylatami, wspaniałego jedzenia, muzyki sączącej się z głośników, warsztatowej edukacji, oczywiście dla chętnych. Dla łowców okazji organizatorzy przygotowali rzadkie marki rzemieślniczych alkoholi, wino na kieliszki i butelki w festiwalowych cenach.
O oprawę muzyczną zadbał DJ Boski Stykowski, który jest również sommelierem. A wyjątkowy klimat uzyskano dzięki wyjątkowej lokalizacji i aranżacji miejsca.
Zespół Elektrowni Powiśle był zaangażowany we współorganizację festiwalu i w jej ramach przygotował plac zewnętrzny oraz namiot, zapewnił wybrany sprzęt i wyposażenie, multimedia serwisy wspierające oraz współuczestniczył w komunikacji wydarzenia, zarówno wewnętrznej (wśród najemców), jak i zewnętrznej. Festiwal odbył się w dniach 14 – 15 maja 2022 r.

Sceneria, która inspiruje
Jacek Sikorski, Business Development Manager – Events, Conferences and Corporate Partnerships w Elektrowni Powiśle
: Zewnętrzne place na terenie Elektrowni Powiśle dają organizatorom wydarzeń dużo możliwości, o każdej porze roku. Niezależnie też czy dzienny, czy wieczorny anturaż tego miejsca, wraz z nowoczesną zabudową miejską przeplatającą się z historyczną architekturą, tworzy wyjątkowy charakter. Zagospodarowanie terenu stanowi naturalną scenerię dla wydarzeń, która jest sama w sobie swoistą inspiracją.

ELEMENT Z POCZTÓWKI WOW Wine & Craft Fest i Gala Outsourcing Stars – eventy zorganizowane na zewnętrznym placu Elektrowni Powiśle oraz – w dostępnym w eventowej ofercie Elektrowni – namiocie.

W SKRÓCIE Elektrownia Powiśle w Warszawie to ponadstuletni obiekt zrewitalizowany i na nowo otwarty w 2020 roku. Industrialny zabytkowy kompleks mieści obecnie strefę handlową (90 unikatowych polskich i międzynarodowych marek), restauracje i koncepty gastronomiczne Food Hall, strefę piękna Beauty Hall oraz przestrzenie eventowe, które można zaaranżować do organizacji różnego rodzaju spotkań i wydarzeń, zarówno wewnątrz Elektrowni (The Market, Loft i Lumen), jak i na zewnętrznym jej terenie (Dobra Plac i Zajęcza Plac).

Skontaktuj się z nami: Jacek Sikorski, Business Development Manager – Events, Conferences and Corporate Partnerships, tel.: +48 667 770 147

 

Cykl: Pocztówki z Elektrowni Powiśle, nr 5 #Plener

Zobacz prezentację Elektrowni Powiśle w Wyszukiwarce Obiektów >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl