Mistrzowskie O-Krążenie Volkswagen Financial Services z Imagine Nation

Agencja Imagine Nation odpowiadała za realizację konferencji skierowanej do kierowników sprzedaży samochodów nowych Volkswagen Financial Services (VWFS). Event, w którym udział wzięło 160 gości, odbył się w hotelu Folwark Łochów.

Punktem wyjścia linii kreatywnej opracowanej przez Imagine Nation, było założenie, iż serce i krwiobieg to układ niemal idealny, w którym pod warunkiem dobrego działania wszystkich naczyń połączonych ze sobą krew krąży bez zakłóceń i sprawia, że organizm funkcjonuje prawidłowo i napędza nasze życie. W krwiobiegu Volkswagen Financial Services wszyscy handlowcy są częścią tego organizmu i to oni odpowiadają za odpowiednie krążenie i nakręcanie biznesu. Handlowcy VWFS to mistrzowie swojego fachu, dlatego konferencja dla 160 kierowników sprzedaży samochodów nowych VWFS została przez agencję wykreowana wokół hasła Mistrzowskie O-Krążenie.

Imagine Nation całą linię kreatywną przełożyła na materiały wizyjne, elementy komunikacji oraz dopasowaną do charakterystyki sali scenografię. Jak podkreśla agencja, spójność kreacji i wzorowa realizacja została doceniona przez organizatora i gości eventu.

Poprzez propozycję giftu dla uczestników Imagine Nation podkreśliła ekologiczne oraz CSR’owe działania VWFS. Gift przygotowali podopieczni Fundacji Leny Grochowskiej. Klient zdecydował się wesprzeć inicjatywę Grupy Arche, ponieważ wierzy, że nikt we współczesnym świecie nie powinien być wykluczany. Marka „toMy”, tworzona jest przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną, łączy światy i pomaga pomagać. Fundacja początkowo zajmowała się pomocą w powrocie do kraju Polakom wysiedlonym na Wschód, a szczególnie bliskie są jej kultura, sztuka i tradycja. Aktualnie, w związku z wojną w Ukrainie, wspiera aktywnie uchodźców, pomagając im postawić pierwsze kroki w Polsce. Całkowity dochód z zakupionych upominków został przeznaczony na cele statutowe Fundacji.

Na evencie występował gość specjalny zaproszony przez VWFS – dr Maciej Kawecki. W atmosferze sprzyjającej kuluarowym rozmowom, wymianie doświadczeń i pomysłów biznesowych omówione zostały plany i strategie na dalszy rozwój sieci dealerskich i współpracę.

Konferencja kierowników sprzedaży była czwartym projektem zrealizowanym przez Imagine Nation dla VWFS.

Zobacz Pałac i Folwark Łochów w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl