Lindy Hop Non Stop 2022 – wielki otwarcie w Klubie Spotkań Poczta Główna

Już nie raz i nie dwa w przestrzeniach Klubu Spotkań Poczta Główna odbywały się potańcówki swingowe, w czasie których setki osób miło i aktywnie spędzało czas. Ale takiego wydarzenia jeszcze tutaj nie było: oficjalne otwarcie jednej z największych imprez tego typu w Polsce – Lindy Hop Non Stop 2022 – odbędzie się na pocztowym parkiecie już 4 sierpnia! Dobra energia i uśmiechy na twarzach gwarantowane.

To już jedenasta edycja jednej z najbardziej roztańczonych imprez, które w tym roku odbędą się w Krakowie. Warsztaty z międzynarodowymi instruktorami, spotkania z nowymi i starymi przyjaciółmi, dwa zespoły i DJ-e grający na żywo i szczere uśmiechy od ucha do ucha. Tak w skrócie można opisać to, co w tym roku zaplanowali organizatorzy Lindy Hop Non Stop 2022.

Oficjalne otwarcie wydarzenia odbędzie się w Klubie Spotkań Poczta Główna już 4 sierpnia. Otwarcie bram zaplanowano na 18.30, natomiast główna część wydarzenia wystartuje o 20.30. Impreza dla miłośników muzyki swingowej ma potrwać do 2.00 lub... do białego rana. Przy takiej muzyce na pewno nikomu nie będzie się chciało spać.

Dlaczego Klub Spotkań Poczta Główna w Krakowie?

– Praktycznie od samego początku istnienia naszego klubu gościliśmy tutaj imprezy swingowe – mówi Jacek Peszko, współzałożyciel Klubu. Poczuliśmy chemię z organizatorami i postanowiliśmy razem zrobić kolejny krok. To właśnie w naszych przestrzeniach odbędzie się wielkie otwarcie Lindy Hop Non Stop. Już wiem, że będzie to niezapomniany wieczór, bo energia tancerzy jest porównywalna z tym, co czasem dzieje się na koncertach stadionowych największych gwiazd. Nie żartuję – zapewnia Peszko.

– Poza dobrym nastawieniem, mamy też odpowiednią infrastrukturę – spory, drewniany parkiet taneczny, na którym niejeden pocztowiec jeszcze w XX wieku tańczył z rodziną i znajomymi oraz zaplecze gastronomiczne – dodaje Jakub Wojas, drugi ze współzałożycieli. W naszych przestrzeniach –  niezależnie od tego czy to swing, czy inny typ muzyki – można się naprawdę porządnie i bezkolizyjnie wytańczyć –  zachęca Wojas.

www.nonstop-lindyhop.pl

Zobacz Klub Spotkań Poczta Główna w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl