Idea Creative Group dla Fundacji Zwolnieni z Teorii

Agencja Idea Creative Group odpowiadała za koordynację i produkcję finału Olimpiady Zwolnieni z Teorii 2022. Projekt organizuje Fundacja Zwolnieni z Teorii.

8. edycja Olimpiady Zwolnieni z Teorii zgromadziła ponad 5 tys. uczestników, którzy stworzyli ponad tysiąc projektów społecznych. Rokrocznym podsumowaniem działań osób biorących udział w olimpiadzie jest jej Wielki Finał. Za produkcję tegorocznego wydarzenia w stacjonarnej formule odpowiadała agencja Idea Creative Group. Finał odbył się na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec, w Trybunie 2.

Idea Creative Group odpowiadała za sprawny przebieg rejestracji uczestników przed wydarzeniem i w jego trakcie. W trakcie finału miały miejsce panele dyskusyjne i wystąpienia na Scenie Głównej, działały Strefa partnerów oraz Strefa wystawowa projektów. Do zadań agencji należała koordynacja wszystkich elementów wydarzenia i zapewnienie obsługi – technicznej, scenograficznej czy hostess. Agencja odpowiedzialna również była montaż brandingu wewnętrznego oraz zewnętrznego, zarządzanie scenami działającymi równolegle, próbami, multimediami, komunikacją i logistyką całości, jak również obsługą mówców.

– Jako agencja kreatywna dobrze wiemy, że choć warto mieć w tyle głowy teorię, to jednak praktyka pozwala przekraczać bariery. Dostrzegają to także młode osoby, które z coraz większą odwagą sięgają w swoich działaniach po to, co nieszablonowe. Z kolei ich otwartość doceniają liderzy branż, którzy stawiają na kompetencje przyszłości. Wszystko to sprawia, że biznes zmienia się na naszych oczach, a niezwykle ważnym tu aspektem staje się angaż w sprawy społeczne i jego realne przełożenie na szeroko pojęte otoczenie – mówi Aneta Radzimirska, CEO w Idea Creative Group.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl