ibis Music wraca na festiwale i koncerty: premiera na Sziget Festival

Węgierski zespół The Anahit wystąpi na Sziget Festival i w ibis Warszawa Stare Miasto
Na zdjęciu: Węgierski zespół The Anahit wystąpi na Sziget Festival i w ibis Warszawa Stare Miasto

Po niemal dwóch latach ibis Music wraca na trasę, rozpoczynając premierą na Sziget Festival 2022. W tym roku marka ibis wraz z lifestylowym programem lojalnościowym ALL – Accor Live Limitless połączyły siły w ramach Europe Stage, na której wystąpią wschodząc i alternatywni artyści. Tuż po festiwalu marka organizuje dwa koncerty w Polsce.

W tym roku ibis Music wraca ponownie do Budapesztu na Sziget Festival (festiwal wystartował 10 sierpnia, potrwa sześć dni) i dzięki połączeniu sił z ALL prezentuje festiwalowiczom Europe Stage rozbrzmiewającą świeżymi dźwiękami. Tuż po festiwalu marka organizuje dwa koncerty we Wrocławiu i Warszawie, gdzie wystąpią zespoły z Sziget, a także początkujące lokalne zespoły, zgodnie z filozofią programu.

Scena ibis na Sziget Festival
Europe Stage otworzył występ włoskiej grupy Ponzio Pilates, która łączy elementy etnicznej muzyki i tańca z elektronicznymi dźwiękami lo-fi. Na scenie pojawią się angielskie duo Nova, węgierski zespół The Anahit (dark pop w połączeniu z elementami R&B inspirowanymi armeńską mitologią) duńska piosenkarka i producentka Eefje de Visser (synth pop), SURMA (symfoniczny występ z kobiecym wokalem i elementami heavy metalu), włoska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka Margherita Vicario (indie pop), multi-instrumentalne duo z Ukrainy Krapka;KOMA (sensualne brzmienia z elektronicznymi bitami). Muzyczną przygodę na scenie zakończy występ zespołu Müller Péter Sziámi And Friends, którego liderem jest znany węgierski poeta, tekściarz, wokalista i reżyser. 

Z Sziget do Polski
ibis planuje także dwa koncerty w Polsce, na których wstąpią artyści ze sceny ibis x ALL oraz początkujący lokalni twórcy. Pierwszy z koncertów odbędzie się w środę, 17 sierpnia w hotelu ibis Wrocław Centrum, gdzie wystąpią: Saya Noé i LUNA. Węgierska piosenkarka i autorka tekstów Saya Noé w swoich utworach zanurza się w emocjonalne spektrum miłości i cierpienia w dźwiękach z gatunku indie pop, inspirowanego Laną del Rey czy Lykke Li. LUNA to polska artystka, pasjonatka magii i astrologii. Na kolejny z koncertów zaprasza ibis Warszawa Stare Miasto, gdzie w środę 23 sierpnia wystąpią, wspomniany wcześniej zespół The Anahit i Zalia, która uchodzi za jedną z najbardziej obiecujących polskich wokalistek młodego pokolenia.

Muzyka w sercu marki ibis
Partnerstwo z Sziget Festival to kolejna odsłona i kontynuacja programu ibis Music, którego celem jest jednoczenie miłośników muzyki z całego świata wraz z wschodzącymi artystami i muzykami. Marka w ten sposób chce wspierać początkujące zespoły, dając im przestrzeń do występów na żywo w hotelach ibis, na festiwalach i wydarzeniach muzycznych z całego świata.

– Muzyka zawsze jednoczyła ludzi bez względu na wiek, płeć czy miejsce zamieszkania. Zawsze była w sercu marki ibis, której filozofią i misją jest tworzenie autentycznych i znaczących relacji. Dlatego jesteśmy podekscytowani, że po trudnych dwóch latach możemy wrócić, by pozwalać ludziom z całego świata tworzyć kolejne wspomnienia w akompaniamencie muzyki, a do tego poszerzać muzyczne horyzonty melomanów o nowe i świeże brzmienia – podkreśla James Wheatcroft, SVP marketing & brands Accor.

Udział marki w wydarzeniach muzycznych i organizowane przez nią koncerty wspierane są contentem na kanałach social media – są to wywiady z artystami, materiały z backstage, konkursy. Marka prowadzi też stronę internetową poświęconą projektowi ibis Music i swoim hotelom.

Zobacz ibis Warszawa Stare Miasto w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>
Zobacz ibis Wrocław Centrum w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl