Gala na 10. urodziny ELLE.pl z Imagine Nation

W Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim w Warszawie odbyła się gala z okazji 10. jubileuszu ELLE.pl (Burda Media Polska). W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 osób ze świata mody, urody i sztuki. Za organizację eventu odpowiadała agencja Imagine Nation.

Galę rozpoczęła część oficjalna poprowadzona przez redaktor naczelną ELLE.pl i zespół portalu. W trakcie tej części eventu pokazane zostały najważniejsze wydarzenia z życia marki. Następnie modelki, gwiazdy, projektanci, muzycy i influencerzy bawili się przy setach DJ-skich inspirowanych najlepszymi rave’ami. Za konsoletą stanęły – Lulu Malina, Monster oraz Armina, która przygotowała specjalny set #FreeToFlex.

Oprócz redakcji, współpracowników, przyjaciół i reprezentantów wielu marek, w gali wzięło udział wiele gwiazd oraz influencerów. Urodziny ELLE.pl celebrowali m.in. Magda Mołek, Joanna Horodyńska, Reni Jusis, Natalia Nykiel, Natasza Urbańska czy Julia Wieniawa.

Strefę chillout stworzyło Glo New Heating Technology, a goście mieli okazję skorzystać z dwóch stref od marek Triumph oraz Converse.
W strefie Converse odbywała się customizacja butów i na gości czekały torby, na których można było samodzielnie nanieść techniką sitodruku grafiki autorstwa ilustratora znanego pod pseudonimem Bartecky, członka społeczności Converse All Stars.

Imagine Nation odpowiadało za realizację gali oraz przygotowanie strefy marki Converse.

Jubileuszowa gala ELLE.pl odbyła się 5 września.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl