Superbrands ponownie z El Padre

W warszawskim hotelu Sheraton odbyła się gala XVI edycji Superbrands. Agencja El Padre po raz kolejny odpowiadała za jej realizację.

Podczas uroczystej gali przedstawiciele 26 najsilniejszych marek odebrali statuetki Superbrands i Business Superbrands. Superbrands jest wyróżnieniem przyznawanym za wieloletnią, konsekwentną pracę na rzecz budowy marki oferującej konsumentom istotne korzyści materialne i emocjonalne, które wykraczają poza te zapewniane przez konkurencję, i za które konsumenci są gotowi zapłacić wyższą cenę. Uzyskanie statusu Superbrands wzmacnia pozycję marki oraz utwierdza jej klientów i partnerów biznesowych w przekonaniu, że mają do czynienia z najlepszą ofertą w swojej kategorii. Superbrands działa od 27 lat, aktualnie w 90 krajach na świecie. Jak podaje organizacja 63 proc. Polaków chętniej sięga po produkty i usługi oznaczone Godłem Superbrands.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji projektu i gali finałowej było „make love not war”. Galę poprowadziła Nina Kowalewska-Motlik, prezeska zarządu New Communications, partnera Superbrands w Polsce oraz duet prowadzących Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski. Podczas gali wystąpiła Laura Godziejewska wraz trio jazzowym Piotra Rodowicza.

Agencja El Padre, była już po raz siódmy odpowiedzialna za kompleksową realizację gali – m.in. za oprawę scenograficzną, graficzną, animacje, multimedia, nagłośnienie oraz nadzór produkcyjny. Gala odbyła się 21 września.

W 2022 roku w gronie laureatów Superbrands znalazły się: AMS, Apart, Ciech Sarzyna, Cisowianka, CityFit, DPD, Drutex, Grupa Enel-Med, Eneris, Europejski Fundusz Leasingowy, Felix, Forbes, Gazeta.pl, Herbalife Nutrition, Lancerto, Nationale Nederlanden, Onet, Piątnica, Przysnacki, Rossmann, Saatchi & Saatchi, Sodexo, Thermomix, Tork, Uniqa oraz Wirtualna Polska.

Nagrodę Honorową, przyznawaną osobom, które w sposób szczególny przyczyniają się do budowy pozytywnego wizerunku Polski, otrzymała Adriana Porowska, prezeska Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej i streetworkerka od kilkunastu lat wspierająca osoby w kryzysie bezdomności. To ona w pierwszych tygodniach wojny koordynowała pomoc wolontariuszy na warszawskich dworcach: Zachodnim i Centralnym. Współpracowała z firmami i władzami, działała w porozumieniu z ONZ, Komisją Praw Człowieka i Rzecznikiem Praw Obywatelskich.

Zobacz Sheraton Grand Warsaw w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl