Plej zorganizował event 25-lecia Kia

Agencja Plej odpowiadała za realizację jubileuszu 25-lecia Kia w Polsce. Event dla 250 gości odbył się w hotelu Radisson Blu Sopot
 
Wydarzenie składało się z części oficjalnej, przygotowanej w formule sentymentalnej podróży po historii Kia w Polsce, wplecionej w kluczowe wydarzenia ostatniego ćwierćwiecza, oraz wieczornej części rozrywkowej.
 
Część merytoryczną stanowiła specjalnie przygotowana etiuda historyczna, prezentująca ciekawe wydarzenia z Polski i ze świata, które wydarzyły się w ostatnich 25 latach, co korelowało z przełomowymi wydarzeniami w historii marki Kia w naszym kraju. W warstwie wizualnej zastosowano ekran panoramiczny o wymiarach 23 x 4 m, wypełniający niemal cały bok Grand Pavilon sopockiego hotelu. Uzupełnieniem setupu była konstrukcja z move led oraz specjalnych scenograficznych ram, tworzących razem przestrzenną i nowoczesną formę scenotechniczną. Na potrzeby wydarzenia agencja przygotowała także przestrzenne materiały wizyjne, których charakterystyka zmieniała się dynamicznie zgodnie ze scenariuszem wydarzenia.
 
Część rozrywkową natomiast stanowił przygotowany na to wydarzenia koncert 25 przebojów na 25-lecie Kia, w którym razem z zespołem coverowym The Customs wystąpiły trzy gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jubileusz poprowadził dziennikarz Igor Sokołowski.
 
Plej obsługuje Kia Polska w zakresie eventów od 2020 roku. Zrealizowana w czerwcu 2021 roku premiera Kia Ev6 została nagrodzona tegorocznym MP Power Award w kategorii Stage Design.
 
Zobacz Radisson Blu Hotel Sopot w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl