Hotel Czarny Potok świętował 10 urodziny

Hotel Czarny Potok Resort Spa& Conference w Krynicy-Zdroju obchodzi dziesiąty jubileusz, który podczas uroczystego eventu świętowali właściciele hotelu i zaproszeni goście.
 
W dniach 10-13 listopada, podczas długiego weekendu, właściciel hotelu Czarny Potok i J.W. Construction Holding SA Józef Wojciechowski z partnerką Patrycją Tuchlińską świętowali z rodziną, radą nadzorczą i zarządem J.W. Construction, zaproszonymi pracownikami hotelu oraz gośćmi, 10 urodziny hotelu. Był tort urodzinowy i szampan. Do tańca, po góralsku, zagrała kapela Pogwizdani, wystąpi Marcin Daniec, operowe variete przedstawili Adam Sobierajski i Iwona Socha, a wieczór zwieńczył koncert zespołu Golec uOrkiestra.
 
Kompleks hotelowy składa się z 12 kameralnych budynków, w których jest 236 pokojów i apartamentów. Wyróżnia się nowoczesną architekturą łączącą trendy i lokalną tradycją oraz górskim potokiem przepływającym przez teren hotelu. Od 2012 roku zatrzymało się tu ponad 1 mln gości: amatorów narciarstwa i kąpieli w Łaźniach Beskidzkich i Zdrojowych, zabiegów i masaży leczniczych i relaksacyjnych. 
W centrum hotelowo-konferencyjnym, z dziewięcioma salami, przez ponad dekadę hotel zorganizował kilka tysięcy wydarzeń, konferencji, spotkań biznesowych, a w sali bankietowej, która może pomieścić 320 osób, odbyły się firmowe przyjęcia, wesela, bale i zabaw w góralskim stylu, a także wyjątkowe imprezy, jak pokazy mody, wybory Miss czy Miss Supranational. Często organizowane są tu regionalnye biesiady.

Zobacz Hotel Czarny Potok Resort Spa& Conference w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl