Launch mascary Telescopic Lift L’Oréal Paris z endorfina events

Za koncepcję kreatywną oraz realizację premiery Telescopic Lift Mascara odpowiadała agencja endorfina events we współpracy z marką L’Oréal Paris na czele z Magdaleną Efler oraz Magdaleną Góźdź – zespołu komunikacji L’Oréal Paris make-up. Spotkanie skierowane do dziennikarzy, celebrytów i influencerów odbyło się w warszawskiej Villi Foksal.
 
Premierę Mascary Telescopic Lift na polskim rynku wspierały działania promocyjne, w tym skierowany do dziennikarzy i influencerów beauty event, podczas którego mogli poznać, a także przetestować nowy produkt.
 
Na gości czekały warsztaty dotyczące stosowania produktu, przeprowadzone przez ekspertów marki pod wodzą Agnieszki Wilk, a także paryskie crêpes z dodatkami, podawane w przestrzeni zaaranżowanej pod francuską stolicę – nawiązując w ten sposób do pochodzenia marki L’Oréal Paris. Lokalizacja została w pełni zaaranżowana, aby każdy element scenografii poprzez zabawę formą oddawał trójwymiarowy efekt, nawiązując do funkcjonalności i teleskopowości produktu oraz zapewniając gościom liczne punkty sprzyjające tworzeniu materiałów cyfrowych na ich kanały social media. Wydarzenie miało francuską oprawę muzyczną z podwójnym setem DJ’skim – Kuvau & Hania Koczewska.
Całość wydarzenia zwieńczona została oficjalnym przemówieniem brand business director make-up oraz brand champion L’Oréal Paris Dominiki Nockowskiej oraz zaprzyjaźnionych osób z ramienia L’Oreal Paris.

– Największym wyzwaniem od momentu produkcji tego wydarzenia było znalezienie odpowiedniej lokalizacji. Jeszcze przed pojawieniem się premierowego produktu na sklepowych półkach w Polsce, Telescopic Lift Mascara podbiła serca tysięcy widzów na TikToku, dzięki viralowej treści twórczyń beauty. Dlatego też, zależało nam na połączeniu paryskiej duszy marki z viralowym potencjałem wydarzenia i dedykowanej scenografii sprzyjającej tworzeniu contentu przez zaproszonych gości – nuwzględniając ich potrzeby i oczekiwania. Idealnym miejscem okazała się warszawska Villa Foksal, która od progu przenosiła gości w kreatywną wizję Telescopic Lift Mascary bawiąc się formą i przestrzenią spotkania – mówi Sabina Janocha, senior project managerka w endorfina events.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl