Team building „Antidotum”

„Antidotum” – tak nazywa się team building, który z końcem lata nasza agencja eventowa zrealizowała dla jednego z klientów. Wszyscy uczestnicy, w duchu współpracy i z motywacją w głowach, przystąpili do akcji. Ich zadaniem było odnalezienie pewnego środka zaradczego, do którego droga prowadziła przez szereg zespołowych zadań i wyzwań, możliwych do zrealizowania tylko poprzez współpracę i komunikację.
 
Na samym początku uczestnicy zostali podzieleni na drużyny, które próbowały wykorzystywać swoje umiejętności w działaniu jako zgrane zespoły. Nasza agencja eventowa zaprojektowała dla nich różnorodne wyzwania wymagające nie tylko indywidualnych umiejętności, ale także doskonałej współpracy w zespole. Wśród zadań znalazły się między innymi: układanie tangrama, poruszanie się na wieloosobowych nartach, wykonywanie ćwiczeń równoważnych wymagających udziału więcej niż jednej osoby oraz zadania polegające na wspólnym ułożeniu elementów układanki w jedną, spójną całość.


 
Kluczem do osiągnięcia celu było nie tylko wykazanie się pewnymi umiejętnościami, ale przede wszystkim doskonała komunikacja i współpraca pomiędzy członkami drużyny. Całe wydarzenie nadzorował doświadczony trener, który służył wsparciem drużynom, podsuwał potrzebne wskazówki i pomagał w rozwiązywaniu problemów. Po zakończeniu działań team buildingowych, trener podsumował każdą z drużyn, udzielił cennych porad i podsunął praktyczne tipy, które można wykorzystać w codziennej zespołowej pracy.Po aktywnej części dnia przyszedł czas na wyciągnięcie wniosków i część merytoryczno-szkoleniową, podczas której uczestnicy mogli podzielić się także swoimi refleksjami i wnioskami. Zwieńczeniem całego team buildingu była część wieczorna, gdzie uczestnicy mieli okazję wspólnie świętować swoje osiągnięcia i spędzić czas ze współpracownikami w luźniejszej atmosferze.Team building „Antidotum” nie tylko wzmocnił więzi w zespołach, ale także dostarczył uczestnikom niezapomnianych wspomnień oraz narzędzi do skutecznego działania w przyszłości. Był to dzień pełen wyzwań, rozwiązań i satysfakcji z osiągniętych celów, także dla naszej agencji eventowej.
ARTYKUŁ PARTNERA

Zobacz też: Jeszcze bliżej natury! Wyjątkowy piknik Agencji Eventowej FSWO dla KGHM Metraco >>>
Zobacz też: Fluo Retro Party w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl