Lubella na jednen dzień otworzyła restaurację w Warszawie

Prosta Pasta to nazwa pierwszej restauracji Lubelli, otwartej na jeden dzień, 5 lutego. Zebrani na kolacji goście mogli skosztować dań z menu pełnego rozmaitych potraw, przygotowanych na bazie makaronów gospodarza. Podano m.in. deser z makaronu, a wszystko po to, aby inspirować kulinarnymi rozwiązaniami, które można przenieść do domowej kuchni. Koncept kreatywny wydarzenia przygotowała agencja Polot.
 
Lubella zainspirowała grono gości, otwierając na jeden dzień restaurację pod nazwą Prosta Pasta. Miejsce swoim wystrojem nawiązywało do domowego zacisza. Kanapy, wyspa kuchenna i domowe meble. Uczestnicy kolacji mieli okazję zamówić dania ze specjalnie przygotowanego na to wydarzenie, makaronowego menu. Na koniec zamiast typowego rachunku wszyscy zostali poproszeni o oszacowanie restauracyjnej ceny swojego dania. I tak np. makaron pióra z wędzoną szynką, pieczarkami i sosem serowym został wyceniony na 11,50 zł, a szarlotka z makaronem –pełnoziarniste pióra, z lodami i karmelem na 9,50 zł.
 
Lubella zdecydowała się na tę inicjatywę, aby pokazać, że w prosty sposób i z użyciem łatwo dostępnych składników można stworzyć dania godne restauracyjnej oprawy w przystępnej cenie. Domowe gotowanie również może dawać mnóstwo satysfakcji, smaku oraz doświadczeń rodem ze światowych restauracji. Aby dobrze zjeść, nie zawsze potrzebujemy umiejętności szefa kuchni i grubego portfela. Wystarczy po prostu dobry pomysł. I jak się okazuje – dobry pomysł, to często prosty pomysł. Ideę Lubelli podzielali zaproszeni goście, a wśród nich przedstawiciele mediów oraz twórcy internetowi i gwiazdy: Lara Gessler, Paulina Krupińska, Krzysztof Ibisz, Michał Korkosz oraz Ciocia Liestyle, Zuzanna Lisowska, Mateusz Glen i Maciej Je. Wydarzenie poprowadziła Magdalena Grzebyk, prowadząca blog KrytykaKulinarna.pl.
Na koniec kolacji goście otrzymali paczki z przepisami i składnikami, aby móc odtworzyć danie w domu. Przepisy na dania serwowane podczas eventu dostępne są na stronie https://uwielbiam.pl/marki/lubella

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl