Jubileusz 20-lecia Woodward w Polsce z Bossa Nova Events

Informacje o wydarzeniu

Kategoria

Jubileusz

Liczba osób

500

Data

05.2025

Klient

Woodward Poland


Wykonawcy

Agencja eventowa

Bossa Nova Events

Kraków, małopolskie

Obiekt

Opis wydarzenia

Gala dla 500 gości, symboliczny tunel historii i wieczór taneczny – tak firma Woodward, tworząca systemy sterujące dla branży lotniczej i przemysłowej uczciła 20-lecie swojej działalności w Polsce. Za kompleksową koncepcję, produkcję i realizację wydarzenia, które odbyło w Małej Hali Tauron Areny Kraków, odpowiadała Bossa Nova Events, agencja należąca do grupy Creative Brand Stories.

Wieczór rozpoczął się od przejścia przez wyjątkową instalację – tunel historii, który przywoływał najważniejsze momenty z życia firmy oraz wspomnienia jej pracowników. Następnie goście wzięli udział w części oficjalnej z laser show, po którym czekały na nich animacje taneczne, quiz wiedzy o firmie oraz koncert zespołu Reverb Band. Nie zabrakło również strefy chillout i nowoczesnych fotobudek (w tym 360°), a cały wieczór był dokumentowany przez fotografa i ekipę wideo – tak, by te wyjątkowe chwile pozostały także w formie cyfrowej.
 
– Jubileusz był dla nas nie tylko momentem celebracji, ale także okazją do wyrażenia wdzięczności wobec naszych pracowników. Dzięki wsparciu Creative Brand Stories mogliśmy stworzyć wydarzenie, które połączyło emocje, wspomnienia i wspólną zabawę – mówi Dominik Kania, prezesz zarządu, Woodward Poland.
Jak podkreślają organizatorzy, jubileusz firmy Woodward stanowi przykład wydarzenia, które skutecznie łączy narrację marki z realnym doświadczeniem gości – i to w rytmie tańca oraz z nową energią na kolejne dekady działalności.

– Dobrze zaprojektowany jubileusz czy gala to nie tylko celebracja minionych lat, ale punkt zwrotny w strategii komunikacyjnej całej firmy – miejsce, w którym marka może na nowo zdefiniować swój głos, zacieśnić relacje i pokazać swoje wartości w działaniu. To jest nasze podejście do organizacji takich wydarzeń – mówi Monika Buchwald, CEO oraz head of creative & strategy w Creative Brand Stories.

Agencja Bossa Nova Events, będąca częścią Creative Brand Stories, odpowiadała za koncepcję, kreację, produkcję i realizację wydarzenia.
Gala odbyła się 23 maja 2025 roku.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour©
MP MICE & More©
MP Impact©
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl