Jubileuszowa Wielka Gala Integracji online

Bez wielotysięcznej widowni na sali, wspólnej zabawy pod sceną i możliwości bezpośredniego spotkania osób z niepełnosprawnością z całej Polski, ale niezmiennie z ideą promowania idei świata bez barier, występami muzycznych gwiazd i podsumowaniem rocznych działań Integracji – tak będzie wyglądała tegoroczna, 25. już Wielka Gala Integracji. Największe w Polsce święto osób z niepełnosprawnością 20 listopada o godz. 18:00. Za realizację gali, której organizatorem jest Integracja, odpowiada agencja Whitesand Events. Wydarzenia odbędzie się w Nowym Teatrze w Warszawie.

– Ten rok dla nas wszystkich jest wyjątkowy i musieliśmy podjąć niezwykle trudną decyzję – Wielka Gala Integracji odbędzie się wyłącznie online, bez udziału publiczności – mówi Ewa Pawłowska, prezes Integracji. – Nie tak wyobrażaliśmy sobie jubileusz, ale mamy nadzieję, że to tylko chwila przerwy i w przyszłym roku ponownie będziemy mogli się spotkać podczas Gali – dodaje.
25. Wielka Gala Integracji będzie transmitowana na portalu Niepelnosprawni.pl oraz na kanale youtube.com/integracjatv. Transmisję zrealizuje Onestream. Cała Gala będzie tłumaczona na Polski Język Migowy. Organizatorzy zapewniają również audiodeskrypcję dla osób niewidomych.

Mimo innej niż co roku formuły, na jubileuszowej Gali nie zabraknie atrakcji. Muzyczną gwiazdą wieczoru w warszawskim Nowym Teatrze będzie aktor i muzyk Paweł Domagała. Na scenie Wielkiej Gali wystąpi razem z basistą Łukaszem Borowieckim. Właśnie 20 listopada premierę będzie mieć ich trzeci wspólny album, zatytułowany „Wracaj”.
Tradycyjnie usłyszymy również artystów z niepełnosprawnościami. W tym roku będą to znani z występów na scenie Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu: Aleksandra Nykiel (nagroda publiczności w 2019 r.) oraz Kamil Czeszel (zwycięstwo w koncercie „Debiuty” we wrześniu br.).
Tegoroczną Galę po raz kolejny poprowadzi Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter związany z Telewizją Polską.

Podczas Gali zostaną wręczone Medale Przyjaciel Integracji. Od 1997 r. są przyznawane organizacjom, firmom i osobom, które wyróżniają się otwartością i wrażliwością oraz działają na rzecz środowiska nie z formalnego obowiązku, lecz w ramach realizacji społecznej odpowiedzialności swojego przedsiębiorstwa.
Widzowie transmisji będą też mogli podziwiać prace osób z niepełnosprawnością. Niemal przez okrągły rok Integracja zapraszała osoby z całej Polski do dzielenia się swoją twórczością. – Chcemy w ten sposób promować talenty i zdolności osób z niepełnosprawnością oraz sposób, w jaki widzą świat – mówi Ewa Pawłowska.

Wielka Gala Integracji to największe tego typu wydarzenie w Polsce, organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Od 24 lat Gala jest ona okazją do spotkania osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.
Honorowy patronat nad tegoroczną Galą objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1711710309005068/

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt