International Planetarium Society z Rent Design

W Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja zrzeszająca planetaria z całego świata - IPS 2016. Gospodarzami tegorocznej edycji byli: Centrum Nauki Kopernik oraz planetarium Niebo Kopernika. Meble na czas spotkania dostarczyła firma Rent Design.
 

IPS (International Planetarium Society) jest największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży astronomicznej, organizowanym co dwa lata.
Firma Rent Design zaaranżowała przestrzenie, w których odbywała się konferencja. W nowoczesnych wnętrzach Centrum Nauki Kopernik wykorzystano kolorowe, paletowe PalPufy, ustawione przy stolikach ze skrzynek Clic oraz meble z serii Tummuz, w tym modułowe kanapy, eleganckie fotele, pufy jak również łuki. Wszystkie w kolorze białym podkreślającym charakter miejsca. Ciekawym elementem były również eleganckie przepierzenia, które w minimalistyczny i designerski sposób oddzielały od siebie poszczególne strefy. Nie zabrakło także przestrzeni dla kibiców, zaaranżowanej w związku z mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2016. To w niej swoją premierę miał nowy, wprowadzony właśnie do oferty Rent Design, stół do gry w piłkarzyki.
Konferencja odbyła się w dniach 19-23 czerwca.

 


Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt