Wieczór magazynu Esquire z Rent Design

Magazyn Esquire zorganizował w Grocie Sobieskiego w Warszawie event dla swoich partnerów i przyjaciół. Partnerem wydarzenia była firma Rent Design.

Wieczór rozpoczął się dla gości wycieczką w głąb parku. W samej Grocie powitani zostali przez redaktora naczelnego Esquire Filipa Niedenthala oraz prezes Hearst Marquard Publishing Alicję Skrzypczak.
Specjalnie dla zaproszonych gości zaśpiewał duet Urszuli Dudziak i Miki Urbaniak. Tuż po nich wystąpiły siostry Paulina i Natalia Przybysz, a część koncertową zakończył Sławomir Uniatowski. Na wydarzeniu bawili się przedstawiciele świata biznesu, mody, reklamy, sztuki i muzyki.
Rent Design wsparła organizatorów imprezy w urządzeniu Groty. Do aranżacji przestrzeni użyto czarnych stolików koktajlowych Chac, białych, kanap Tummuz i białych stolików Var, które odbijały się na tle czerwonych ścian z cegły. Wnętrze wypełniły ozdobione kwiatami ekspozytory Expo oraz nowe, dostępne od niedawna ofercie Rent Design, Stendy T.
Organizatorem spotkania był Hearst Marquard Publishing, kwestiami technicznymi zajęła się agencja Red8 Events. Wydarzenie odbyło się 26 maja.

 


Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt