Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Technologie

Ledcity obsłużył konferencję Infoshare 2019

Firma Ledcity była odpowiedzialna za obsługę multimedialną konferencji Infoshare, poświęconej nowoczesnym technologiom w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie odbyło się maju 2019 roku w gdańskim Amber Expo.
 
Ledcity w zakresie obsługi multimedialnej wydarzenia współpracowała z firmą Fokus-Art.
Elementami oprawy multimedialnej były różnej wielkości telebimy w jakości 4K o łącznej powierzchni 200 mkw., na których przez cały czas wyświetlane były najważniejsze treści przygotowane przez 200 prelegentów z różnych krajów. Takie rozwiązanie zapewniło uczestnikom dobrą widoczność akcji rozgrywanej na scenie, nawet z odległych miejsc.
 
Osiągnięcie efektu dynamicznej scenografii możliwe było dzięki wykorzystaniu 10 kamer z matrycą 2/3 cala, z których przekazywany był obraz ze scen. Sygnał z każdej kamery przetwarzany był w czasie rzeczywistym i wyświetlany na poszczególnych ekranach za pomocą dwóch media serwerów i czterech mikserów wizyjnych.
Nad całością oprawy wizualnej scen czuwali realizatorzy firmy Ledcity. Dopełnieniem grafik wyświetlanych na ekranach diodowych był system nagłośnienia, który zapewnił odpowiednie pokrycie dźwiękiem całej nagłaśnianej przestrzeni. Ledcity dostarczyła również sygnał do streamingu wideo do internetu.
05 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.