Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)
A A
Technologie

VES zapewnił obsługę multimedialną Open’er Festival

Firma VES była dostarczycielem obsługi multimedialnej Orange Main Stage, Tent Stage, Alter Stage, Teatru na Open’erze, AlterKINO oraz była odpowiedzialna za projekt i obsługę multimedialno-oświetleniową Beat Stage podczas Open’er Festival 2019.
03 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0
 

Timeqube – urządzenie, które kontroluje czas spotkań

Timeqube - świecąca kostka, zmieniające kolory wraz z upływem czasu, ma pomóc produktywnie wykorzystać spotkanie. Zmiana kolorów ma motywować do działania i zmieniać sposób myślenia na temat czasu, bez zakłócania spotkania zwykłym timerem.
05 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0

Aplikacja panaceum na samotność biznesowych podróży

Zuzanna Grudniak, psycholog z Gdyni opracowała aplikację, która ma pomóc uporać się z samotnością podczas podróży służbowych i uniknąć spożywania posiłków w samotności. Każdego roku w pojedynkę wykonywanych jest aż 480 milionów podróży biznesowych.
15 lis 2018
 
średnia ocen:
3.0

Uczestnicy Gali Retail Awards prześwietleni przez Selectivv

Firma Selectivv przeprowadziła badanie uczestników Gali Retail Awards 2018 organizowanej przez Polską Radę Centrów Handlowych. Do tego celu wykorzystano dane z urządzeń mobilnych osób obecnych podczas eventu oraz używanych przez nich aplikacji.
31 paź 2018
 
średnia ocen:
5.0

"Pszczeling" na fasadzie Pałacu Kultury i Nauki z VES

VES odpowiadał za realizację mappingu na fasadzie Pałacu Kultury i Nauki. Wydarzenie, którego nazwa nawiązywała do wykorzystanej technologii projekcyjnej - „Najpiękniejszy pszczeling świata”, rozpoczęło kolejną edycję akcji społecznej „Adoptuj Pszczołę
25 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0

VES i #robiewideło z instalacją podczas Bella Skyway Festival

„I <3 Toruń” to multimedialna instalacja o blisko 18-metrowej podstawie, która gościła w Torunie, na placu przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego w pobliżu Muzeum Etnograficznego, stanowiąc symboliczny element 10. Edycji Bella Skyway Festival.
04 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.