Dubaj: oferty dla klientów Emirates z okazji Expo 2020

Dubai Frame
Na zdjęciu: Dubai Frame

Linie Emirates przygotowały szereg ofert dla wszystkich pasażerów przylatujących lub zatrzymujących się w Dubaju w ciągu sześciu miesięcy trwania Expo 2020.

Emirates to główny partner i oficjalna linia lotnicza Expo 2020 w Dubaju, a siatki połączeń linii liczy obecnie ponad 120 miejsc docelowych.

Obecnie klienci Emirates odwiedzający Dubaj i podróżujący po Dubaju podczas trwania Expo 2020 mogą otrzymać darmową przepustkę Emirates Expo Day Pass na każdy bilet lotniczy zarezerwowany w danej linii lotniczej.
Linie oferują odwiedzającym Expo 2020 bezpłatny test PCR po przybyciu do Dubaju – odwiedzający Expo 2020 w wieku powyżej 18 lat powinni być w pełni zaszczepieni przeciwko Covid-19, a niezaszczepieni goście powinni mieć negatywny wynik testu PCR wykonany w ciągu ostatnich 72 godzin. Pasażerowie Emirates muszą jedynie okazać przepustkę Expo 2020, aby skorzystać z bezpłatnego testu w specjalnie przygotowanej hali testowej znajdującej się w hali przylotów w Terminalu 3 lotniska w Dubaju. Bezpłatne testy PCR są również dostępne w obiekcie znajdującym się obok wystawy Expo 2020.

Po okazaniu karty pokładowej Emirates, można bezpłatnie skorzystać z Dubai Frame. To jedna z kultowych atrakcji miasta, z której można podziwiać panoramę starego i nowego Dubaju. Karta pokładowa Emirates umożliwia korzystanie ze zniżek w ponad 500 sklepach, restauracjach i atrakcjach rekreacyjnych w Dubaju i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Emirates oferuje swoim klientom przylatującym lub przesiadającym się w Dubaju pobyty w hotelach i apartamentach z ponad 100 możliwościami zakwaterowania. Obejmuje to zameldowanie o dowolnej godzinie przez całą dobę, bezpłatne śniadanie, specjalne ceny wycieczek. Pasażerowie Emirates mogą rezerwować pobyty w hotelach w Dubaju za pośrednictwem swojego biura podróży.

Obecni i nowi członkowie programu lojalnościowego Emirates Skywards, którzy zarejestrują się w nim przed 31 marca 2022 r., każdą minutę spędzoną w Dubaju (między październikiem 2021 r. a marcem 2022 r.) mogą zamienić na jedną milę Skywards.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt