Business Traveller Middle East: Linie Emirates najlepsze

Linie Emirates zostały wybrane „Najlepszymi Liniami na Świecie” podczas Business Traveller Middle East. Wygrały także w trzech innych kategoriach.

Linie Emirates dziewiąty raz z rzędu zostały wybrane „Najlepszymi Liniami na Świecie” podczas rozdania nagród Business Traveller Middle East. Podczas ceremonii, na której pojawiły się najważniejsze osoby z sektora turystycznego, linie Emirates zdobyły laury także w kategoriach „Najlepsza Klasa Premium Economy”, „Najlepsza Klasa Economy” i „Najlepszy Program Frequent Flyer”.

Nagrody te stanowią wyraz uznania dla zaangażowania linii Emirates w spełnianie swojej obietnicy „Fly Better” dzięki wielomiliardowym inwestycjom w inicjatywy poprawiające komfort pasażerów, w produkty i usługi zarówno w powietrzu, jak i na ziemi w roku, w którym branża zaczęła się odbudowywać. Chociaż wiele innych firm wprowadziło cięcia, linie Emirates nadal wprowadzały nowe oferty i usprawnienia.

Zaledwie rok po swoim debiucie, klasa Premium Economy linii Emirates stała się niezwykle popularna wśród pasażerów dzięki m.in. fotelom o szerokości 50 cm, ponad metrowej przestrzeni na nogi, możliwości odchylenia fotela o 20 cm i delikatnemu skórzanemu wykończeniu, zagłówkom, które można ustawić w sześciu pozycjach.
Aby więcej pasażerów mogło skorzystać z tej klasy na większej liczbie tras, linie Emirates rozpoczną swój program modernizacyjny w listopadzie. Wprowadzą klasę Premium Economy w 67 maszynach A380s i 53 Boeingach 777s. Pod zakończeniu programu, linie Emirates będą posiadały 126 samolotów z klasą Premium Economy.
W ciągu ostatniego roku linie Emirates rozpoczęły także kilka nowych inicjatyw skierowanych do swoich klientów, włączając w to przyspieszenie i rozbudowanie rozwiązań cyfrowych.

Emirates Skywards, program lojalnościowy linii Emirates i flydubai ma ponad 29 milionów członków, którzy mogą zbierać mile u tak różnorodnych partnerów jak linie lotnicze, hotele, wypożyczalnie samochodów, marki związane z branża finansową, wakacyjną czy lifestylową, mogą także brać udział w wydarzeniach sportowych i kulturalnych i przeżywać doświadczenia, „których nie można kupić za pieniądze”. W ciągu zeszłego roku Emirates Skywards wprowadziło internetową platformę subskrypcyjną o nazwie „Skywards+” dającą członkom dostęp do spersonalizowanych nagród.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl