Sheraton Grand Warsaw: Kierownik działu Sprzedaży Grup i Konferencji

  • Data utworzenia

    15.08.2021, 11:48

  • Lokalizacja

    Sheraton Grand Warsaw, Ul. B. Prusa 2, Warszawa

  • Termin składania ofert

    29.08.2021, 11:49

W Sheraton Grand Warsaw dokładamy najwyższych starań i sięgamy wyżyn we wszystkim, co robimy. Naszą inspiracją są goście i my dla siebie nawzajem  – niestrudzenie dążymy do doskonałości. Kochamy to, co robimy i dajemy z siebie wszystko – w hotelu i poza nim. Pobyt gości w naszym hotelu nie sprowadza się tylko do zakupu pokoju z łóżkiem. To doświadczenie. Jeśli jesteś osobą, której zależy na ulepszaniu własnego życia i życia otaczających Cię ludzi, zachęcamy Cię do zapoznania się z poniższą ofertą pracy.

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie podległym zespołem i koordynacja/nadzór pracy działu;
  • efektywna sprzedaż reaktywna pokoi hotelowych i przestrzeni konferencyjno-bankietowych oraz kontrola procesów związanych z realizacją zamówień grupowo-konferencyjnych;
  • utrzymywanie i budowanie relacji z aktualnymi i nowymi klientami;
  • aktywna współpraca z innymi działami hotelu w zakresie realizacji zamówień bankietowych;
  • bieżące monitorowanie budżetu w zakresie sprzedaży pokoi grupowych oraz usług konferencyjno-bankietowych.

PROFIL KANDYDATA:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub 2-letnie w dziale sprzedaży lub planowania w branży hotelarskiej lub eventowej;
  • zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • inicjatywa i skuteczność w działaniu;
  • kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne;
  • umiejętność kierowania zespołem, organizacji pracy i motywowania pracowników;
  • dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość wzbogacenia doświadczenia i szansę rozwoju zawodowego w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej – Marriott International;
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport;
  • komfortowe warunki pracy – bezpłatne obiady i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
  • preferencyjne stawki pracownicze na zakwaterowanie w hotelach sieci Marriott International całym świecie;
  • możliwość udziału w akcjach pracowniczych w ramach działań CSR.

Zobacz Sheraton Grand Warsaw w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Marriott International jest pracodawcą zapewniającym równe szanse. Wierzymy w zatrudnianie zróżnicowanej siły roboczej i utrzymanie integracyjnej kultury organizacyjnej, w której najważniejsi są ludzie. Zobowiązujemy się zapobiegać dyskryminacji na podstawie objętej obowiązującym prawem, takiej jak status osoby niepełnosprawnej i weterana, lub na jakiejkolwiek innej podstawie objętej obowiązującym prawem.

Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty