EL PADRE – agencja eventowa 2021 roku poszukuje osób na stanowiska: Junior Event Manager/ Event Manager

  • Data utworzenia

    10.08.2022, 12:44

  • Lokalizacja

    El Padre, Warszawa

  • Termin składania ofert

    25.08.2022, 12:47

EL PADRE – agencja 2019, 2020 i 2021 roku MP Power Awards poszukuje osób na stanowiska:

Junior Event Manager/ Event Manager

Opis stanowiska:
Junior Event Manager wspiera Event Managerów i Senior Event Managerów w koordynacji i realizacji projektów i kampanii z zakresu eventów tradycyjnych, eventów hybrydowych oraz eventów digitalowych, wspiera procesy związane z obiegiem dokumentów, pozyskiwaniem ofert od dostawców, współpracuje z innymi pracownikami agencji i podwykonawcami.

Event Manager samodzielnie koordynuje i realizuje kampanie z zakresu eventów tradycyjnych, eventów hybrydowych oraz eventów digitalowych, zarządza projektami, współpracuje z innymi pracownikami agencji, podwykonawcami, buduje relacje z klientami.

Obowiązki i Wymagania:

  • Organizacja, budżetowanie, koordynacja i produkcja eventów tradycyjnych, eventów hybrydowych, eventów digitalowych oraz innych działań marketingowych.
  • Opracowanie ofert, kosztorysów, negocjowanie warunków współpracy.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami agencji.
  • Wspieranie klienta (tj. oferowanie mu doradztwa i przydatnych materiałów w pracy związanych z działaniami marketingowymi i eventowym).
  • Monitorowanie efektów realizowanych działań.
  • Dbałość o zapewnienie jak najwyższego poziomu proponowanych przez agencję i jej podwykonawców usług i produktów na rzecz klienta.
  • Stały kontakt z klientem, zbieranie niezbędnych informacji do przygotowanie skutecznej oferty.
  • Kontraktowanie podwykonawców i negocjowanie warunków współpracy.
  • Doskonałe zdolności organizacyjne interpersonalne i negocjacyjne.
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klienta.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).
  • Minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oczekiwania:
Poszukujemy osób z pasją, miłych i niekonfliktowych, które cenią dobrą atmosferę w pracy i jednocześnie skutecznie realizują powierzone zadania. Są dynamiczne, otwarte na nowe wyzwania, staranne, kreatywne, zaangażowane i wykazują inicjatywę. Lubią prace w zespole, wytrwale dążą do celu. Mile widziane czytanie przynajmniej jednej książki rocznie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji oraz premię za osiągane wyniki,
  • Pracę przy dużych i ciekawych projektach eventowych,
  • Współtworzenie ciekawych i innowacyjnych kampanii marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem wszelakich działań eventowych (online i offline),
  • Współpracę z Ludźmi, którzy wierzą w to, co robią i lubią swoją pracę,

Aplikacje prosimy wysyłać e-mailem na adres: rekrutacja@elpadre.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty