MICE manager

  • Data utworzenia

    30.08.2022, 13:33

  • Lokalizacja

    Katowice / Śląsk

  • Termin składania ofert

    13.09.2022, 13:44

Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju poszukuje osób na stanowisko MICE manager, reprezentujących obiekt w Katowicach i na Śląsku.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów dla Hotelu
  • Budowanie pozytywnych, partnerskich relacji z Klientami
  • Realizacja spotkań sprzedażowych z klientami biznesowymi
  • Prowadzenie prezentacji obiektu
  • Tworzenie ofert w obszarze konferencji i eventów
  • Negocjacje handlowe
  • Realizacja celów oraz strategii sprzedażowych hotelu
  • Dbanie o najwyższą jakość usług i profesjonalne reprezentowanie hotelu

Wymagania:

  • Min. dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku sprzedażowym
  • Umiejętność pozyskiwania klientów oraz zarządzania relacjami z klientami
  • Silne nastawienie na cel
  • Zdolności interpersonalne, bardzo dobre umiejętności negocjacji oraz skuteczność w działaniu
  • Umiejętność koordynacji i pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • Pozytywna prezencja i konstruktywna komunikacja w relacjach zawodowych
  • Wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Zaoferujemy pracę w prestiżowym hotelu, w profesjonalnym zespole
  • Umożliwimy rozwój zawodowy
  • Zapewnimy szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

+48 572 002 133
konferencje@belmonte.com.pl
www.belmonte.com.pl

Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria