Global Meetings Industry Day 2021

  • Data utworzenia

    31.01.2021, 13:26

  • Data wydarzenia

    08.04 2:00 – 23:00

Ambasadorzy Meetings Mean Business Coalition (MMBC) wydali oświadczenie z okazji Światowego Dnia Przemysłu Spotkań (GMID), który ma się odbyć w czwartek 8 kwietnia 2021 r. Tematem tegorocznego GMID mają być „bezpieczne spotkania”.

W oświadczeniu Ambasadorzy podkreślają: „Obecny krajobraz spotkań i wydarzeń jest jednym z najtrudniejszych w naszej historii. Mimo to profesjonaliści z branży raz za razem stają na wysokości zadania - począwszy od GMID 2020, podczas którego organizatorzy wydarzeń we wszystkich regionach szybko przeszli na wirtualne realizacje; do dzisiaj, gdzie firmy i destynacje organizują bezpieczne spotkania osobiste i stosują model hybrydowy, jeśli to konieczne. Podążając tą pozytywną trajektorią, mamy nadzieję, że ten sam sukces zobaczymy podczas obchodów GMID w 2021 roku.
Z niecierpliwością czekamy na spotkanie 8 kwietnia we wszystkich środowiskach, silniejsi i bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, aby zademonstrować niezachwianą wartość naszej branży z liderami biznesu, rządu i mediów. Prezentowanie wartości naszej branży nigdy nie było ważniejsze - szczególnie na poziomie stanowym i lokalnym.
Przewidując, że protokoły organizowania bezpiecznych wydarzeń osobistych mogą nadal się zmieniać i różnić w zależności od lokalizacji, MMBC nalega, aby wszyscy gospodarze wydarzeń GMID nadal opierali swoje decyzje dotyczące planowania na informacjach od lokalnych organów zdrowia publicznego, kontynuując przyjmowanie wydarzeń hybrydowych i wirtualnych zgodnie z zaleceniami”.

Tegoroczny Global Meetings Industry Day odbędzie się pod hasłem Meet Safe. Koalicja we współpracy z Simpleview uruchomiła platformę Meetsafe.travel w celu zaprezentowania bezpiecznych spotkań i wydarzeń odbywających się w Stanach Zjednoczonych.

Dzień przemysłu spotkań jest świętowany także w Polsce. – Po raz kolejny organizujemy GMID również w Polsce. Bardzo się cieszę na nadchodzące wydarzenie, a jego hasło „Meet Safe” będzie nam również przyświecało przy organizacji spotkania branży spotkań już 8 kwietnia nad Wisłą – mówi dr Krzysztof Celuch, ambasador Meetings Mean Business Coalition, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu / Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie.  

Global Meetings Industry Day to międzynarodowa akcja, której podstawą jest poświęcenie jednego dnia w roku przemysłowi spotkań. Równolegle na całym świecie eksperci, praktycy oraz adepci przemysłu spotkań świętują dzień poświęcony branży, m.in. organizując różnego rodzaju spotkania. Ich celem jest pokazanie ogromnego wpływu, jaki branża spotkań ma na ludzi, biznes i lokalną gospodarkę.

Meetings Mean Business to koalicja branżowa, która ma na celu zaprezentowanie niezaprzeczalnej wartości, jaką spotkania biznesowe, targi, podróże motywacyjne, wystawy, konferencje i konwencje przynoszą ludziom, firmom i społecznościom. Poprzez gromadzenie zwolenników przemysłu, współpracę z interesariuszami, prowadzenie badań, koalicja łączy branżę, aby podkreślić jej znaczenie. Koalicja zrzesza ponad 60 członków. www.meetingsmeanbusiness.com

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt