Scena Jutra 2021

  • Data utworzenia

    12.02.2021, 08:31

  • Lokalizacja

    Teatr Wielki – Opera Narodowa, Warszawa

  • Data wydarzenia

    17.11 1:00

Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych - Scena Jutra 2021 zostaje przeniesiona na nowy termin. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17 – 18 listopada 2021. Będzie to czwarta edycja konferencji. Organizatorem wydarzenia jest powstała w 2020 roku Fundacja Scena Jutra.

Organizatorzy konferencji Scena Jutra poinformowali o przeniesieniu wydarzenia z planowanego wcześniej terminu 17 – 18 lutego na listopad 2021. Spotkanie odbędzie się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Szczegółowy harmonogram oraz listę prelegentów zostaną ogłoszone później.

W czasie oczekiwania na spotkanie w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej organizatorzy zapraszają na prelekcje i dyskusje w ramach Sceny Jutra On Line.

Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii scenicznych Scena Jutra 2020 w ciągu dwóch dni przyciągnęła do Teatru Wielkiego – Opery Narodowej kilkaset uczestników. Wydarzenie podzielono na dwie części: Konferencja Scena Jutra, gdzie miały miejsce wystąpienia prelegentów prelegentów, w tym Dana Brauna, show directora zespołu Metallica, scenarzysty i scenografa Giorgosa Stylianou-Matsisa, Glena Kelly’ego z The Imaginarium Studios czy Pascala Richera z 4U2C Design Studio, Cirque du Soleil Entertainment Group, a także Małgorzaty Szabłowskiej z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej czy Pawła „Spidera” Pająka z Percepto [LAB]. Równocześnie w Salach Redutowych odbywały się dyskusje i warsztaty oraz Wystawa Scena Jutra. Tu uczestnicy wzięli udział w 16 panelach dyskusyjnych, z udziałem 64 panelistów. W osobnej przestrzeni wystawienniczej na 19 stoiskach, swoje miejsce znalazły zarówno dystrybutorzy oraz dostawcy.

 

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt