Premiera raportu: Digital Event

Ponad 80 proc. klientów biorących udział w badaniu poświęconym organizacji eventów w roku 2020 organizowało wydarzenia online. Jak postrzegają i oceniają taką formułę spotkań? O tym w raporcie „Digital Event. Wydarzenia i spotkania online 2020/2021. Analiza, prognoza, benchmarki”.

Spotkanie poświęcone premierze raportu Digital Event odbędzie się 8 czerwca (wtorek), o godz. 10:00, w warszawskim klubie Havana Lounge, a jego transmisja będzie miała miejsce w portalu MeetingPlanner.pl.

W programie konferencji znajdzie się prezentacja wyników badania klientów dotyczącego organizacji wydarzeń online, przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia.

O przyszłości komunikacji za pomocą eventów online i offline rozmawiać będą:

  • Katarzyna Gaweł-Brudkiewicz, group communications manager, Ringier Axel Springer Polska
  • Magdalena Gawlak, global marketing and communications manager, IPMA Global
  • Dariusz Maciołek, CMO, dyrektor zarządzający pionu marketingu, komunikacji i zaangażowania społecznego BNP Paribas.

Wyzwania rynku digital event marketingu i jego wartość omówią przedstawiciele agencji eventowych:

  • Wojciech Cłapiński, wiceprezes zarzadu El Padre
  • Dominik Górka, co-CEO, dyrektor kreatywny, Live Age
  • Janusz Jabłoński, prezes zarządu BERM
  • Rafał Krawczuk, managing partner, Plej
  • Michał Michałowski, wiceprezes zarzadu KDK Events
  • Krzysztof Paradowski, prezes zarządu CMA Events.

Transmisję realizują Transmisje Live. Partnerem spotkania jest Royal Catering.