Challenge dla GOPR II

  • Data utworzenia

    08.07.2021, 12:50

  • Lokalizacja

    Centralna Stacja Ratunkowa Grupy Jurajskiej GOPR, Podlesice

  • Data wydarzenia

    05.08–06.08 2:00 – 2:00

W dniach 5-6 sierpnia 2021 roku w Podlesicach odbędzie się II edycja akcji CSR mającej na celu wparcie rozbudowy i modernizacji Centralnej Stacji Ratunkowej Grupy Jurajskiej GOPR, w której wezmą udział członkowie oraz partnerzy stowarzyszenia MPI Poland Chapter wraz ze studentami Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Wydarzenie zwieńczy szkolenie: „Eventy w plenerze – podstawy zabezpieczenia i pierwsza pomoc” prowadzone przez ratowników górskich z Grupy Jurajskiej GOPR.

Uczestnicy akcji CSR wezmą udział w aktywnościach związanych z rozbudową Centralnej Stacji Ratunkowej, gdzie w przyszłości szkolić się będą ratownicy GOPR. Niezwykle atrakcyjnym i istotnym punktem programu jest szkolenie „Eventy w plenerze – podstawy zabezpieczenia i pierwsza pomoc” prowadzone przez ratowników górskich z Grupy Jurajskiej GOPR na malowniczym terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Organizatorami akcji CSR Challenge dla GOPR są: stowarzyszenie MPI Poland Chapter oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, a jej beneficjentami: Grupa Jurajska GOPR i MPI Foundation.  

Biletem wstępu na dwudniowe wydarzenie oraz udział w szkoleniu dot. wydarzeń plenerowych będzie potwierdzenie wpłaty 50 Euro na rzecz globalnej Fundacji MPI - organizacji non-profit finansującej edukację i  branżowe badania, granty oraz stypendia wspierające światowy przemysł spotkań i wydarzeń. W polu „Recognation name” należy wpisać „MPI Poland”.

REJESTRACJA
Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy będą trwać do wyczerpania miejsc lub do 21.07.2021.

Nocleg we własnych hamakach, śpiworach, na poddaszu Centralnej Stacji Ratunkowej Grupy Jurajskiej GOPR w Podlesicach lub w namiotach na terenie jednostki i wyżywienie we własnym zakresie.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt