MP MICE Tour®: Q Hotel Plus Wrocław Bielany

  • Data utworzenia

    04.08.2022, 11:32

  • Lokalizacja

    Q Hotel Plus Wrocław Bielany

  • Data wydarzenia

    18.08–20.08 8:00 – 19:00

MeetingPlanner.pl i Q Hotel Plus Wrocław Bielany zapraszają planistów spotkań do udziału w wyjeździe studyjnym z cyklu MP MICE Tour®.

Podczas MP MICE Tour®, który odbędzie się w dniach 18 – 20 sierpnia, meeting plannerzy szczegółowo poznają możliwości otwartego w czerwcu tego roku największego obiektu sieci Q Hotel – Q Hotel Plus Wrocław Bielany.

W programie MP MICE Tour® znajdą się m.in. kolacja z szefem kuchni Q Hotel Plus Wrocław Bielany Michałem Chrapowiczem w Restauracji Tarasova z koncertem na żywo i widokiem na panoramę Wrocławia, aktywności w strefie relaksu, orzeźwiający lunch i zdrowe śniadania przygotowane w oparciu o menu skomponowane we współpracy z dietetyczką Eweliną Fabisiak. Podczas wizyty zostaną zarówno zaprezentowane możliwości obiektu pod kątem organizacji wydarzeń, jak i przetestowane rozwiązania zaprojektowane, aby ułatwić pracę organizatorom eventów.   
Wrocław poznamy podczas gry miejskiej, której finałem będzie spotkanie w drugim obiekcie sieci Q Hotel w stolicy Dolnego Śląska – Q Hotel Plus Wrocław. Wieczór muzyczny i kulinarny, pod hasłem „Jazzowy Wrocław” goście spędzą na kolacji i koncercie w Vertigo Jazz Club.

Zobacz szczegóły i program >>>

Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia. Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Organizator zapewnia transport autokarowy w obie strony na linii Warszawa – Wrocław.
REJESTRACJA >>>

Zobacz też: Q Hotel Plus Wrocław Bielany: nowy hotel z ofertą dla meeting plannerów >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl