Siedem typów przerw kawowych z Qubus Hotel Prestige Katowice

W Qubus Hotel Prestige Katowice - klienci wybierać mogą spośród specjalnie przygotowanych przerw kawowych.

 

- To zupełnie nowa propozycja hotelu - mówi Ewa Słodczyk, Kierownik Działu Marketingu. - Jednocześnie to odpowiedź na oczekiwania klientów konferencyjnych, dla których oferta gastronomiczna obiektu jest niezwykle istotna - dodaje.

 

Od początku sierpnia hotel proponuje aż siedem różnego typu przerw kawowych - w zależności od rodzaju spotkania lub potrzeb klientów. W przerwie "Sportowej" znajdują się m.in. różnego typu jogurty, płatki, warzywa, dietetyczne kanapki. Bufet "Słodki" składa się m.in. z tortu czekoladowego, ptysi z bitą śmietaną czy owoców. Z kolei przerwa "Paryska" to m.in. ciastka francuskie, croissanty, jabłka w cieście francuskim.

 

- Łącznie to siedem zróżnicowanych ofert, których ceny rozpoczynają się od 20 PLN za osobę - wyjaśnia Ewa Słodczyk. - Zależy nam na tym, aby osoby zainteresowane wynajmem sal mogli zaoferować swoim klientom naprawdę wyjątkowy poczęstunek. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że oferta gastronomiczna jest jednym z istotnych elementów oceny zakończonej konferencji lub szkolenia - dodaje.

 

źródło: Qubus Hotel Prestige Katowice