Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)

Batida Catering

Warszawa (mazowieckie)
A A
Wywiady

Robert Jarek: Mam wrodzoną potrzebę tworzenia, nie odtwarzania

Kocham kontrolowaną improwizację. Improwizuję, bo mogę sobie na to pozwolić, a nie dlatego, że nie mam wyjścia… Rozmawiamy z Robertem Jarkiem, prowadzącym galę MP Power Night, finał konkursu MP Power Awards®.
08 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0
 

Michał Korejba: Dzięki kreacji komunikujemy, angażujemy i współprzeżywamy

Wydarzenia różnego formatu przez nadanie odpowiedniego, kreatywnego tonu – zyskują nowy wymiar. Te bardziej komunikowane na zewnątrz – mają czasem szansę stać się nowym elementem kultury. Rozmawiamy z Michałem Korejbą.
07 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0

Jan Skrzypek: Team building to zmiany postaw uczestników

Wiedza na temat możliwości tkwiących w działaniach team building może przynieść wiele korzyści zarówno klientom, jak i agencjom. Rozmawiamy z Janem Skrzypkiem, prezesem TeamLabs, nagrodzonym w konkursie MP Power Awards®.
20 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0

Krzysztof Paradowski: Najważniejszy jest kontent

Nawet najlepszy sprzęt nie odniesie pożądanego efektu, jeśli nie będziemy w stanie wykorzystać jego możliwości, wypełniając go treścią, która zaangażuje uczestników wydarzenia. Rozmawiamy z Krzysztofem Paradowskim, prezesem zarządu, Concept Music Art.
19 gru 2018
 
średnia ocen:
5.0

Marta Wiśniewska: Convention bureaux to integratorzy branży

Dla lokalnych społeczności eventy to szansa nie tylko na promocję destynacji, ale transfer wiedzy, potencjalne nowe projekty oraz przypływ inwestycji. Rozmawiamy z Martą Wiśniewską, kierownik, Lubelskiego Convention Bureau, nagrodzoną w MP Power Awards®.
17 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0

Grażyna Grot-Duziak: Wspólnie budujemy wizerunek branży incentive

To, jakie standardy przyjmiemy i jak będziemy prowadzić biznes, ma wpływ na postrzeganie naszej branży, na bezpieczeństwo klientów, ich zachowania wobec nas, a w perspektywie – na właściwy rozwój naszego sektora. Rozmawiamy z Grażyną Grot-Duziak.
14 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.