Zakładki jasne 3a

Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
A A
Artykuły

Grzegorz Słyszyk: Nie zamykamy Expo XXI Warszawa

Z końcem 2017 roku wyniki sprzedażowe wzrosły o 7,5 proc., dzięki czemu osiągnęliśmy najlepszy wynik finansowy w przeciągu pięciu lat. Wdrożyliśmy plan dalszej modernizacji naszych hal. Nie ma i nie będzie planów zakończenia funkcjonowania Expo XX!
11 lip 2018
 
średnia ocen:
3.0

Wydarzenia i podróże służbowe napędzają rynek hotelarski w Rosji

Hotele w Moskwie i Sankt Petersburgu trzeci rok z rzędu odnotowały wzrost wyników operacyjnych za sprawą zwiększonego ruchu turystycznego. Z badania przeprowadzonego przez Colliers International wynika, że obłożenie w Moskwie wzrosło o 3 proc.
24 czer 2018
 
średnia ocen:
0.0

SAR: Wynagrodzenia w branży komunikacji marketingowej 2018

Prawie 70 proc. agencji eventowych zadeklarowało wzrost przychodów na rok 2018. Cennikowa stawka godziny pracy event managera to 210 zł netto. SAR ogłosiło wyniki nowego badania wynagrodzeń i stawek cennikowych w firmach sektora komunikacji marketingowej
22 czer 2018
 
średnia ocen:
0.0

Michał Michałowski: Czy praca w eventach jest atrakcyjna dla młodych ludzi?

Myśląc o tym, co nową generację event managerów kusi do pracy w tej branży - zawarłbym to w dwóch słowach - instant win.
13 czer 2018
 
średnia ocen:
0.0

Miłosz Stanisławski: Mamy poczucie dobrze przepracowanego czasu

Staramy się celebrować każdą okazję, każdy mały i duży sukces, a z okazji piątych urodzin życzymy sobie dokładnie takiej samej dynamiki rozwoju naszego biznesu jak dotychczas. Rozmawiamy z Miłoszem Stanisławskim, general managerem Sound Garden Hotel.
12 czer 2018
 
średnia ocen:
5.0

Raport Agencje Eventowe 2018: Wyróżnione Allegro, Bespoke i Horeca Group

Agencja Allegro otrzymała wyróżnienie „Najlepszy partner”, Bespoke – „Faworyt klientów” a Horeca Group „Efektywne wsparcie” w raporcie „Agencje Eventowe 2018” przygotowanym przez Media & Marketing Polska i Kantar Millward Brown.
06 czer 2018
 
średnia ocen:
0.0

Justyna Skubis: Relacje pomagają czy szkodzą skutecznej sprzedaży?

Kiedy zastanawiam się nad tym, jaka jest branża, w której pracuję, to natychmiast pojawia mi się w głowie słowo najczęściej powtarzane przez wszystkich; relacyjna. Zastanawiam się, czy to dobrze, czy może jednak wcale nie tak dobrze, że tak jest?
06 czer 2018
 
średnia ocen:
5.0

Innovation 2018: Innowacje wspierają idee

Innowacyjne projekty w reklamie powstają dziś coraz częściej tam, gdzie celem jest zwrócenie uwagi na jakiś problem. Ich wrogami są skostniałe struktury korporacji i nadmierna kalkulacja – wyliczali uczestnicy konferencji Innovation zorganizowanej przez S
04 czer 2018
 
średnia ocen:
0.0

Raport: Konkurencyjność polskich miast na rynku spotkań międzynarodowych

Na ile polskie miasta są konkurencyjne pod względem przyciągania spotkań międzynarodowych? Co wpływa na tę konkurencyjność i jaką rolę odgrywa convention bureau? Dr Natalia Piechota z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zbadała zagadnienie.
13 maj 2018
 
średnia ocen:
0.0

Michał Kozak: W moim zawodowym życiu to prawdziwa rewolucja

Uwielbiam wyzwania. Nic mnie tak nie motywuje jak zdanie: „nie da się”… o zawodowej decyzji, rynku spotkań i hotelarskim rozmawiamy z Michałem Kozakiem, który z Grupy Mazurkas przechodzi do Hotelu Arłamów.
10 maj 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.