Zakładki jasne 3a

Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
A A
Artykuły

Michał Kozak: Arłamów robi różnicę

„Idea organizacji Arłamów MICE Games to przede wszystkim jasny sygnał dla rynku, że Arłamów cały czas pozostaje otwarty na branżę MICE”. O potencjale Hotelu Arłamów, współpracy z organizatorami wydarzeń i inicjatywach dla branży, podczas Arłamów MICE Game
19 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0

Michał Michałowski: Dlaczego tracimy Klientów?

Mogłoby się wydawać, że tracimy Klientów, bo podwyższamy ceny. Nic bardziej mylnego. Janelle Barow i Dianna Maul przeprowadziły badania dotyczące powodów, dla których Klienci rezygnują z usług firmy. Jak pokazują ich wyniki, opublikowane w książce „Emotio
16 wrz 2018
 
średnia ocen:
5.0

Lonely Simon: Stanąć oko w oko ze sobą samym

„Jestem kolekcjonerem emocji i doświadczeń. Ja nie zwiedzam, ja naprawdę podróżuję. I w tej podróży ocieram się o prawdziwy świat.tę”. O projekcie Lonely Simon rozmawiamy z Szymonem Walkiewiczem, na co dzień partnerem w agencji Walk.
02 wrz 2018
 
średnia ocen:
5.0

Więcej równowagi w Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Barbara Tutak prezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej, w ramach której działa Warsaw Convention Bureau, przedstawiła cele, jakie stawia przed sobą stowarzyszenie, oraz podsumowała pierwsze półrocze działalności organizacji.
18 sie 2018
 
średnia ocen:
0.0

Ślub. Event życia. Pierwszy raz w historii na warszawskiej Legii

„Sen o Warszawie” zamiast Marszu Mendelssohna, trawa zamiast czerwonego dywanu, piłka w miejsce księgi gości, gwizdki zamiast pamiątkowych czekoladek. Tak wyglądał pierwszy w historii ślub na murawie stadionu miejskiego Legii Warszawa.
07 sie 2018
 
średnia ocen:
0.0

Carnaval Sztukmistrzów i wizyta studyjna w Lublinie

Meeting plannerzy w ramach wyjazdu studyjnego „Sztukmistrzowski MP MICE Tour®” na zaproszenie Lubelskiego Convention Bureau poznali możliwości Lublina i potencjał regionu pod kątem oferty organizacji spotkań i wydarzeń.
02 sie 2018
 
średnia ocen:
5.0

MP Destinations Day: Dziś kluczowe są współpraca i świadomość wartości spotkań

Przedstawiciele branży spotkań powinni łączyć się we współpracy na rzecz budowania wizerunku i jakości oferty destynacji, jaką reprezentują - podkreślali goście panelu podczas MP Destinations Day.
30 lip 2018
 
średnia ocen:
0.0

Destynacje w roli głównej – podsumowanie MP Destinations Day

Druga edycja MP Destinations Day odbyła się w Krakowie, w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Spotkanie służy nawiązaniu relacji biznesowych ale także dyskusji i prezentacji dobrych praktyk dotyczących budowania pozycji destynacji jako miejsca spotkań.
30 lip 2018
 
średnia ocen:
0.0

Marcin Lewandowski: Siódme poty i zacięta rywalizacja w Arłamowie

Moją koronną konkurencję zacząłem z duża przewagą. Mieliśmy do pokonania dwie półtorakilometrowe pętle biegiem. Na koniec pierwszego okrążenie, mimo dobrego oznaczenia, pomyliłem trasę…
17 lip 2018
 
średnia ocen:
0.0

Grzegorz Słyszyk: Nie zamykamy Expo XXI Warszawa

Z końcem 2017 roku wyniki sprzedażowe wzrosły o 7,5 proc., dzięki czemu osiągnęliśmy najlepszy wynik finansowy w przeciągu pięciu lat. Wdrożyliśmy plan dalszej modernizacji naszych hal. Nie ma i nie będzie planów zakończenia funkcjonowania Expo XX!
11 lip 2018
 
średnia ocen:
3.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.