Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Wedel jako pierwszy reklamodawca podpisuje nowe standardy Białej Księgi Branży Komunikacji Marketingowej

Podpisanie standardów oznacza deklarację ich promowania i stosowania w codziennych działaniach biznesowych. Oznacza także zobowiązanie do partnerskiej współpracy z kontrahentami.
17 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0

Biznes, teatr i digital – MP Fast Date® w Digital Knowledge Village

Po raz kolejny planiści spotkań oraz przedstawiciele obiektów i usług eventowych spotkali się na wydarzeniu poświęconym budowaniu biznesowych relacji, dzieleniu się doświadczeniem i inspiracjami, które mogą stanowić ważny aspekt w działalności eventowej.
11 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0

Anna Jędrocha: Przyszłość spotkań sektora medycznego w świetle regulacji przemysłu farmaceutycznego

Związek Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych Infarma wprowadził certyfikację dla wydarzeń naukowych organizowanych dla przedstawicieli zawodów medycznych począwszy od 1 stycznia 2018. Pierwszy rok był okresem pilotażowym, uzyskanie certyfikatu nie było obo
10 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0

Barbara Dziedzic: Przyzwoitość versus etyka

Mówimy wiele w naszej branży o etyce, tworzymy kodeksy, białe księgi, a życie zaskakuje nas tak, jakby to był zupełnie nowy temat. Słyszy się od wielu lat, że odchodzą pracownicy, zabierając ze sobą klientów firmy, dla której pracowali.
05 wrz 2019
 
średnia ocen:
3.4

Ranking Cvent: Warszawa wśród najlepszych europejskich destynacji w 2019 roku

W rankingu przygotowanym przez Cvent, światowego dostawcę usług pośrednictwa w pozyskiwaniu ofert branży eventowej, Warszawa znalazła się pośród 25 najlepszych europejskich destynacji w 2019 roku.
31 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0

Stołeczne Biuro Turystyki podaje rekordy stolicy

Warszawa jest liderem pod względem liczby wydarzeń biznesowych i naukowych w Polsce– w 2018 roku odbyło się ich prawie 13 500. W roku tym liczba turystów przyjeżdżających do stolicy przekroczyła po raz pierwszy 10 milionów.
30 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0

Studium przypadku: „Lider Nieruchomości” – EmLab dla serwisu Otodom

Agencja EmLab (Grupa S/F) zrealizowała dla serwisu ogłoszeń nieruchomości Otodom konkurs „Lider Nieruchomości”. Wieloetapowy projekt miał swój finał podczas gali, która odbyła się w hotelu Narvil.
22 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0

Filip Błoch: Koncerty i konferencje - bleisure w podróżach służbowych

Jak polecieć za granicę na ważne spotkanie, a jednocześnie zabrać córkę na koncert Eda Sheerana? Jeśli nie jesteś członkiem ekipy angielskiego muzyka, sposób jest jeden: bleisure.
21 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0

event-factory podsumowuje cztery edycje Konferencji ABSL

Cztery miasta, ponad 4500 reprezentantów biznesu, administracji państwowej i samorządowej, 380 mówców, prawie 200 wystąpień, paneli dyskusyjnych i prezentacji oraz łącznie 24 miesiące prac nad rozwojem projektu.
20 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0

Krzysztof Celuch: Wybiegam poza branżę spotkań

„Przede wszystkim lubię kreować nowe inicjatywy i pomagać ludziom. Zupełnie jak w górach: wyznaczenie nowej drogi jest marzeniem każdego alpinisty, jednak w przypadku zagrożenia i tak pomoże innym”. Rozmowa z Krzysztofem Celuchem.
19 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.