Zakładki jasne 3a

Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
A A
Artykuły

Demand Outlook: w miastach europejskich mniej spotkań w trzech kwartałach 2018

System Demand Outlook przeanalizował wybrane miasta europejskie pod względem organizacji spotkań odbywających się w pierwszych trzech kwartałach 2018 roku. W analizowanych miastach spadła liczba organizowanych wydarzeń.
27 paź 2018
 
średnia ocen:
0.0

Demand Outlook: wzrost liczby wydarzeń we Wrocławiu, spadek w Warszawie

Z raportu systemu Demand Outlook, zbierającego dane dotyczące spotkań w miastach, wynika, że w pierwszych trzech kwartałach roku 2018 więcej spotkań niż przed rokiem odbyło się we Wrocławiu, w Aglomeracji Śląskiej i w Sopocie.
26 paź 2018
 
średnia ocen:
0.0

Relacje branży MICE i turystyki tematem spotkania podczas World Travel Show

III Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show gościły przedstawicieli branży MICE, którzy spotkali się na konferencji dotyczącej współpracy z sektorem turystycznym oraz sprzedaży ofert turystycznych organizatorom wydarzeń.
25 paź 2018
 
średnia ocen:
0.0

Stephan Jung: Technologia nie zastąpi uścisku ręki

Nie możemy wymieniać „mailowego uścisku ręki”, ludzie chcą się spotykać i będą się spotykać także w przyszłości, wiele trendów generuje bowiem także trendy przeciwne… Rozmawiamy ze Stephanem Jungiem, wizjonerem, ekspertem w dziedzinie mega trendów.
15 paź 2018
 
średnia ocen:
5.0

Piknik „Mam tę moc”: Branża eventowa zbierała pieniądze dla Amandy

Agencja Goodside i Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie byli organizatorami pikniku charytatywnego, którego celem było zebrania pieniędzy na leczenie 6-letniej Amandy walczącej z nowotworem.
11 paź 2018
 
średnia ocen:
5.0

HRS: rosną ceny hoteli, Warszawa najdroższym miastem w Polsce

Z raportu portalu rezerwacji hotelowych HRS dotyczącego ceny hoteli w drugim kwartale 2018 roku wynika, że najdroższym miastem na świecie jest Nowy Jork, a w Polsce ceny hoteli są najwyższe w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.
04 paź 2018
 
średnia ocen:
0.0

Nowi Ambasadorowie Kongresów Polskich uhonorowani w Poznaniu

Szesnaścioro autorytetów świata nauki i biznesu dołączyło do grona Ambasadorów Kongresów Polskich. Uroczysta gala honorująca nowych ambasadorów odbyła się w Sali Ziemi, w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Ambasadorowie wyróżniani są w programie prow
03 paź 2018
 
średnia ocen:
0.0

Branża eventowa szkoliła się na Event Talks

Uczestnicy warsztatów Event Talks mogli poznać zarówno przykłady zastosowania nowoczesnych technologii w eventach, jak i pomysły na organizowanie przedsięwzięć niskobudżetowych, w których najważniejszy jest niebanalny scenariusz.
26 wrz 2018
 
średnia ocen:
5.0

Katowice: miasto z potencjałem i tradycją

„Katowice dla odmiany” hasło promujące stolicę Śląska to nie tylko slogan. W mieście widać ogromną przemianę, w tym także w ofercie kierowanej do organizatorów wydarzeń.
25 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0

Michał Kozak: Arłamów robi różnicę

„Idea organizacji Arłamów MICE Games to przede wszystkim jasny sygnał dla rynku, że Arłamów cały czas pozostaje otwarty na branżę MICE”. O potencjale Hotelu Arłamów, współpracy z organizatorami wydarzeń i inicjatywach dla branży, podczas Arłamów MICE Game
19 wrz 2018
 
średnia ocen:
4.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.