Zakładki jasne 3a

Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
A A
Artykuły

Szukają Państwo wyjątkowego miejsca na zorganizowanie letniej imprezy?

W Tropical Islands pod Berlinem czeka na Państwa największy na świecie zadaszony Las Tropikalny, Morze Południowe, magiczna Laguna z wodospadem, najwyższa w Niemczech, 27-metrowa zjeżdżalnia wodna, Strefa Saun z ofertą wellness i spa...
13 czer 2017
 
średnia ocen:
0.0

Kontakty, relacje, zapytania – podsumowanie MP Fast Date® Destinations Day

Pierwsze spotkanie otwierające cykl MP Fast Date® Destinations Day pokazało, że jest wiele możliwości współpracy pomiędzy przedstawicielami convention bureaux, wydziałów promocji i turystki jednostek samorządowych a przedstawicielami biznesu eventowego.
10 czer 2017
 
średnia ocen:
0.0

Pierwszy kwartał 2017 lepszy od pierwszego kwartału w 2016

Z danych zgromadzonych przez system Demand Outlook, w I kwartale 2017 roku odbyły się łącznie 12 043 spotkania. To o 988 więcej, niż w identycznym przedziale czasu w roku 2016, w którym system dotarł do informacji o 11 055 spotkaniach.
06 czer 2017
 
średnia ocen:
0.0

Klienci i agencje przy okrągłym stole

W procesie zamawiania usług marketingowych coraz częściej uczestniczą działy zakupów. Nowa rola tych działów oznacza, że potrzebne są nowe zasady współpracy z agencjami i dostarczycielami usług komunikacji marketingowej.
01 czer 2017
 
średnia ocen:
3.0

Pozyskiwanie wydarzeń priorytetem Warsaw Convention Bureau

Warsaw Convention Bureau w 2016 r. pozyskało 151 zapytań (RFP) na organizację wydarzeń w Warszawie. 32 z tej puli to wydarzenia potwierdzone. Wśród pozyskiwanych wydarzeń 21 to spotkania dla po wyżej 1500 uczestników. WCB podsumowało swoją działalność w 2
29 maj 2017
 
średnia ocen:
5.0

W mediach najwięcej o Warszawie

W pierwszym kwartale tego roku Warszawa była miastem najczęściej pojawiających się w mediach spośród miast wojewódzkich. Na podium znalazły się także Kraków i Poznań. Wyniki analizy „Stolice Regionów” porównują „medialny image” miast wojewódzkich.
26 maj 2017
 
średnia ocen:
0.0

Kreatywne wyzwania ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków po intensywnym początku roku przygotowuje się obecnie do kolejnych, kreatywnych wyzwań. Dużymi krokami zbliżają się wielkie, międzynarodowe wydarzenia...
24 maj 2017
 
średnia ocen:
0.0

Amadeus: Potrzeba zmian w zarządzaniu podróżami służbowymi

40 proc. firm w Polsce nie posiada polityki podróży, a polskie firmy najrzadziej wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej, korzystają z nowoczesnych technologii do rezerwacji podróży. Wynika z raportu przygotowanego przez firmę Amadeus.
24 maj 2017
 
średnia ocen:
0.0

Paweł Haberka: Jeden dzień z życia event managera

Dzień eventu. Ten jeden jedyny, kiedy czas biegnie jak szalony, a ty jesteś w pięciu miejscach jednocześnie – głową, a w porywach też ciałem.
15 maj 2017
 
średnia ocen:
0.0

Beata Bronowicz: Czy w cateringu jest miejsce na elegancką kuchnię?

Dzisiaj, dzięki dynamicznemu rozwojowi gastronomii i rozkwitowi nowoczesnych konceptów w branży eventowej, elegancka kuchnia w cateringu stała się mocnym trendem. Na dużych eventach tworzone są właściwie ogromne restauracje.
10 maj 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.