Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Joanna Gorczyca: Odpowiedzialność

Odpowiedzialne działanie w biznesie przestało być jedynie dobrą wolą zarządzających, a stało się powinnością coraz mocniej już wymaganą regulacjami prawnymi. O odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju pisze Joanna Gorczyca.
23 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Anna Górska: Co nam mówią statystyki, a czego nie widać. Analiza ICCA Statistics Report. Country & City Rankings 2018

Słupki, wskaźniki i liczby wydają się mało atrakcyjne w porównaniu do kreatywnych treści, ale wsparcie statystyk w biznesie jest nieocenione. Analiza, wyciąganie odpowiednich wniosków pomaga realizować cele i planować skuteczne działania.
22 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Tor Służewiec wraca do gry

Po ostatnim, dosyć burzliwym okresie, Tor Służewiec wraca do gry. Obiekt ponownie świadczy pełną gamę usług. Już w 2019 roku odbyło się tu kilkadziesiąt wydarzeń przeprowadzonych przez zewnętrznych organizatorów.
20 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

MP Fast Date® w biznesowym nadmorskim klimacie

Przedstawiciele branży eventowej – organizatorzy spotkań oraz dostawcy usług spotkali się w Sopocie na 35. edycji wydarzenia z cyklu MP Fast Date® organizowanego przez MeetingPlanner.pl.
19 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

MP Power Awards powraca

Zapraszamy do udziału w ósmej edycji konkursu branży eventowej MP Power Awards®. W konkursie jurorzy wybierają najlepsze projekty, obiekty oraz produkty. W tym roku przyznają także nagrodę specjalną za zrównoważony rozwój w branży eventowej.
17 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Michał Kozak: Głowa decyduje…

„Szatnia daje dużo na całe życie, szczególnie biznesowe. Im dłużej jestem w biznesie, tym bardziej doceniam fakt, że mogłem kiedyś uprawiać sport zespołowy”. Michał Kozak w cyklu… Turbo Kozak.
16 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Paula Fanderowska: Perspektywa dla branży MICE… lata dwudzieste czyli druga dekada XXI wieku

Jak rozpocząć nie rok, ale kolejne dziesięciolecie? Czego oczekuje(my) branża w 2020 roku? Co przyniosą jej lata dwudzieste? Jaka rysuje się perspektywa dla polskiego sektora spotkań? Pisze Paula Fanderowska, prezes SKKP, w cyklu „Okiem eksperta SKKP”.
14 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Grzegorz Kieniksman: Nowe szaty… Kopciuszka

„Czym są nasze nowe szaty? Nadążaniem za pojawiającymi się trendami. Nowymi osobami, które wnoszą nieznane wcześniej możliwości i pomysły…” Grzegorz Kieniksman z cyklu „Zdaniem rebelianta…”.
13 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

MP MICE Tour® Aparthotel Termy Uniejów: oferta biznesowa i sztuka relaksu

W ramach wyjazdu z cyklu MP MICE Tour® meeting plannerzy sprawdzali możliwości, jakie organizatorom eventów daje nowo otwarty czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów.
12 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Sonda: UOKiK zarzuca SAR ograniczanie konkurencji. Jak branża ocenia tę sytuację?

Namawianie agencji do rezygnacji z udziału w konkursach oraz organizowanie wymiany informacji, co mogło ograniczać konkurencję – to zarzuty Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wobec Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.
09 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.