Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Branża

New Trends in Tourism w nowej formule

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce w tym roku odbędzie się w nowej formule, jako wydarzenie międzynarodowe, stąd zmiana nazwy na New Trends in Tourism. Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku, tradycyjnie w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.
10 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 

MPI Poland Chapter podsumowało rok 2019

MPI Poland Chapter podczas Walnego Zgromadzenia Członków, które odbyło się 9 stycznia 2020 roku w Restauracji „Szara Gęś w Kuchni” w Krakowie, podsumowało miniony rok oraz przedstawiło plany na rok 2020. Częścią spotkania była gra teambuildingowa.
10 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

PTWP Event Center prezentuje program wydarzeń w Spodku i MCK

Konferencje, kongresy, koncerty, festiwale. Wydarzenia cykliczne oraz nowe formaty. Zarządzająca Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach firma PTWP Event Center prezentuje ramówkę i przybliża działania prowadzone w trosce o środowisko
09 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

MPI Poland Chapter – szkolenie z organizacji spotkań

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland Chapter zaprasza na praktyczne warsztaty realizowane w ramach cyklu Meeting Professional Excellence Classes pt.: „Prowadzenie spotkań zespołu – trudne sytuacje i rozwiązywanie konfliktów”.
09 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Forum Branży Eventowej: merytorycznie i integracyjnie

Za niecałe dwa tygodnie (22 stycznia) odbędzie się piąta edycja Forum Branży Eventowej. W programie wydarzenia jest 21 prelekcji i dwie dyskusje. MeetingPlanner.pl jest organizatorem panelu poświęconego zjawiskom kształtującym branżę.
08 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

SITE Poland: spotkanie Rady Dyrektorów i nowe inicjatywy

W grudniu 2019 spotkała się nowo wybrana Rada Dyrektorów SITE Poland. Podczas spotkania omówiono strategię stowarzyszenia dotyczącą członkostwa, działań w zakrese marketingu, PR i komunikacji, finansów, edukacji, a także współpracy z branżą eventową.
07 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.