Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Felietony

Barbara Dziedzic: Przyzwoitość versus etyka

Mówimy wiele w naszej branży o etyce, tworzymy kodeksy, białe księgi, a życie zaskakuje nas tak, jakby to był zupełnie nowy temat. Słyszy się od wielu lat, że odchodzą pracownicy, zabierając ze sobą klientów firmy, dla której pracowali.
05 wrz 2019
 
średnia ocen:
3.4
 

Tomasz Mlącki: Ciasno wszędzie, tłoczno wszędzie…

Bariery rozwoju są już prawie osiągnięte, co potem? Potem wkroczy podstawowe prawo wszelakiej ekonomii. Popyt za duży? Uregulujmy zatem podaż, pojawią się zapewne, lub raczej zostaną twórczo rozwinięte, rozliczne formy reglamentacyjne…
11 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Agata Kondracka-Drążkowska: Take Your trash with You!

Natura jest absolutnie piękna, nie potrafię przestać się zachwycać. Wieczorem spacer, aby zapoznać się z miejscem, zauważamy pod skałą dwie reklamówki ze śmieciami. Robi mi się smutno. Po prostu smutno. Takie miejsce i znów człowiek krzyczy „Byłem tu!”
04 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: WARS wita/witał* nas, czyli niewłaściwe skreślić. część 2.

WARS był kiedyś instytucją sensu largo, pisano o nim w poważnej literaturze, kręcono filmy, śpiewano, ale przede wszystkim bywano z nadzieją, nierzadko spełnianą, iż pobyt ten ubarwi, a może nawet unieśmiertelni konwencjonalną podróż...
05 maj 2019
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: WARS wita/witał* nas, czyli niewłaściwe skreślić. część 1.

Od paru lat jeździmy Pendolino, zwanymi dumnie w rozkładzie narodowego przewoźnika szynowego Ekspresami Intercity Premium. Nadszedł czas pierwszych podsumowań. Jako stały pasażer polskiego Shinkansena/TGV* mam chyba do tego prawo.
19 kwi 2019
 
średnia ocen:
4.5

Agnieszka Słowik: Im bardziej próbuję być w domu, tym więcej podróżuję…

Praca w agencji incentive wydaje się być pracą marzeń. Latamy po świecie, jadamy w najlepszych restauracjach, śpimy w najlepszych hotelach. I co najważniejsze poznajemy ludzi, których pewnie nigdy byśmy nie spotkali. A jak wygląda rzeczywistość?
27 mar 2019
 
średnia ocen:
4.8
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.