Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)
    News
A A
News

Konferencja #MojaSuperMoc z Fabryką Eventów

Konferencja motywacyjna #MojaSuperMoc była częścią realizowanego na rzecz fundacji Rak’n’Roll projektu #KobiecyElement. Inicjatorami projektu są Leszek Stanek oraz firma Elfa Pharm Polska. Za organizację wydarzenia odpowiedzialna była Fabryka Eventów.
21 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0

Harmony Hotels wybrała nowy zarząd

Rada Hoteli Fundacji Harmony Hotels, wybrała zarząd ósmej kadencji, na którego czele stanęła Elżbieta Lendo, prezes zarządu Lendo Hotels Group. Posiedzenie rady odbyło się w dniach 17-19 listopada br., w hotelu Paryskim Art & Business w Zakopanem.
20 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0

Deli Catering otwiera oddział w Katowicach, na czele Agata Krupa

Uruchomienie oddziału Deli Catering w Katowicach ma pozwolić na dalszą ekspansję na tamtejszym rynku, oraz sąsiadujących miast: Wrocławia i Krakowa. Katowickim odziałem Deli Catering pokieruje Agata Krupa.
20 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0

Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Morsów w Starych Jabłonkach

XVIII Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Morsów w Starych Jabłonkach odbędzie się w niedzielę 24. listopada 2019 na plaży Hotelu Anders. W tym roku swój udział oficjalnie potwierdziło 400 osób. Będzie to jedna z największych tego typu imprez w Polsce.
20 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0

Jak będzie wyglądał pawilon linii Emirates na Expo 2020?

Na mniej niż rok do zapowiadanego jako „najwspanialsze widowisko świata” Expo 2020 w Dubaju linie Emirates prezentują szereg futurystycznych, interaktywnych technologii i atrakcji czekających na gości pawilonu Emirates podczas wystawy.
20 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0

Krzysztof Celuch przewodniczącym regionu EMEA MPI Foundation

W styczniu 2020 dr Krzysztof Celuch obejmie stanowisko przewodniczącego regionu EMEA w międzynarodowych strukturach fundacji Meeting Professionals International.
19 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0

#WszyscyDoWioseł – czwarta edycja akcji na warszawskiej Legii

Strefa Silver na stadionie warszawskiej Legii, 15 listopada, po raz czwarty była miejsce charytatywnego wydarzenia #WszyscyDoWioseł. Uczestnicy akcji pokonywali kolejne kilometry na ergometrach, wspierając w ten sposób Instytut Matki i Dziecka w Warszawie
19 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0

Pierwszy Novotel powstaje w Albanii

Właścicielem obiektu, który pomieści 130 pokojów, jest albańska firma Bolv-Oil Group. Planowane otwarcie nastąpi w 2021 roku. To pierwszy hotel, który będzie działał pod marką należącą do Grupy Accor w tym kraju.
19 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0

MindBlowing: o odpowiedzialnym podróżowaniu na www.dzielsie.pl

Agencja MindBlowing, specjalizująca się w organizacji incentive travel, uruchamia dziś platformę www.dzielsie.pl poświęconą odpowiedzialnemu podróżowaniu i odpowiedzialnej organizacji spotkań.
18 lis 2019
 
średnia ocen:
5.0

Bea World 2019: polskie wydarzenia wśród nominowanych

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze eventy i lokalizacje eventowe odbędzie się już 29 listopada podczas 14. Gali Best Event Awards. Na krótkiej liście kandydatów są dwie agencje z polski - Creative Pro (PL) i Endorfina Events.
18 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.