Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

    News
A A
News

Piotr Lenczewski ponownie w warszawskich hotelach

Piotr Lenczewski, który przez prawie 3 lata pracował w Skopje Marriott Hotel w Macedonii, objął stanowisko Market Director of Sales Warsaw Sheraton Warsaw i The Westin Warsaw.
18 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0

No30 – nowe miejsce eventowe w Warszawie

Od dwóch tygodni działa w Warszawie nowe miejsce – No30, które można wykorzystać na spotkania o różnorodnych charakterze. Obiekt jest prowadzony przez współwłaścicielkę Grupy Well & Done, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży eventowej.
17 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0

Już za kilka dni największe spotkanie z cyklu MP Fast Date®. Kogo spotkamy?

20 listopada zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu MP Fast Date® przeznaczone dla event planistów i prezentujących swoje usługi podwykonawców branży MICE.
17 lis 2018
 
średnia ocen:
5.0

MediaCom Warszawa i Coca-Cola wypuścili Nuka-Colę z okazji premiery gry Fallout 76

Polski oddział MediaCom Beyond Advertising był pomysłodawcą akcji specjalnej towarzyszącej premierze gry Fallout 76, w ramach której firma Coca-Cola Poland wyprodukowała wyjątkowy produkt, jakim jest realna wersja Nuka-Coli, wirtualnego napoju z gry.
17 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0

Po raz pierwszy program hosted buyers dla uczestników MP Fast Date®

Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do uczestnictwa w odbywającym sie w Centrum Praskim Koneser MP Fast Date® na zasadach hosted buyers. Oprócz udziału w części biznesowej (20 listopada) w programie znalazł się fam trip po Warszawie (21 listopada)
16 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0

Kolejne nagrody dla kampanii „Niezniszczalna tęcza”

Kampania „Niezniszczalna tęcza” autorstwa 180heartbeats + Jung v Matt dla marki Ben & Jerry’s, Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza oraz Fundacji Wolontariat Równości została nagrodzono trzema statuetkami podczas konkursu reklamowego Epica.
16 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0

Tomasz Mlącki w DMC Poland

Tomasz Mlącki objął stanowisko sales & business development director w agencji DMC Poland. Odpowiedzialny jest za planowanie i koordynację działań sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów na kluczowych rynkach.
16 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0

Partner of Promotion realizuje obsługę PR dla Centralnego Portu Komunikacyjnego

Agencja Partner of Promotion realizuje działania public relations i public affairs dla Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK). Częścią kontraktu jest organizacja eventów związanych z działaniami PR. Dzisiaj zaprezentowane zostało nowe logo Portu.
15 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0

Konferencja Procon/Polzak z Fluo

Agencja Fluo była odpowiedzialna za obsługę konferencji Procon/Polzak, której 5. edycja odbyła się w Warszawie. Była to największa konferencja zakupowa w Polsce.
15 lis 2018
 
średnia ocen:
5.0

Fordewind jako zwycięzca przetargu organizował konferencję i warsztaty

Firma Fordewind Jarosław Grzegorz Głowacki z miejscowości Ryn zorganizowała na zlecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 4-dniową konferencję i warsztaty poświęcone rozwojowi sektorów kreatywnych w ramach wydarzenia Dni Kreatywno
15 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.