Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Aktualności

Eventy w miejscu sprzedaży – o wydarzeniach na Festiwalu Marketingu

POD PATRONATEM MEETINGPLANNER.PL

Eventy są już popularnym narzędziem budowania wizerunku firmy zarówno wewnątrz struktur organizacji, jak i na zewnątrz. Tak przynajmniej wyglądało to kiedyś. W ostatnich latach od marketerów zaczęto wymagać natychmiastowych wyników ich działań. Wkroczenie różnego rodzaju wydarzeń do punktów sprzedaży wydaje się być zupełnie naturalne w takich okolicznościach. Legendarna skuteczność narzędzia, jakim jest event w połączeniu z obecnością kasy fiskalnej to przepis na sukces, który wymaga tylko odrobiny przypraw. Teraz mówimy o eventach w punktach sprzedaży, lecz w najbliższym czasie będziemy rozmawiać o punktach sprzedaży na eventach.
Tak o promocji w miejscu sprzedaży z wykorzystaniem eventów opowie Michał Górski z Monolit BTL, podczas prelekcji „Event marketingu jako skutecznego narzędzia sprzedaży” podczas konferencji towarzyszącej targom Festiwal Marketingu – Marketing Mix.
W tym roku w gronie wystawców Festiwalu pojawiły się firmy z branży eventowej oferujące m.in. przestrzeń na organizację eventów, usługi czy też sprzęt, które idealnie uzupełniają ofertę producentów i importerów z branży reklamowej. We wrześniowej edycji targów swój udział potwierdziły Fiesta Catering, Event Room, Expo XXI, Mitko, Litex Promotion, Eventroom oraz MeetingPlanner.pl.
W targowym numerze OOH magazine o event marketingu i potencjale wydarzeń opowiadają eksperci branży MICE: Żaneta Berus z Expo XXI oraz Olga Krzemińska-Zasadzka z SBE. Tajniki idealnego przepisu na dobrze zorganizowane wydarzenie zdradza także Hubert Wisiński z Fiesta Catering. Pobierz magazyn bezpłatnie TUTAJ.
MeetingPlanner.pl jest partnerem medialnym targów.
www.festiwalmarketingu.pl

 


26 sie 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.