Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą, podczas 2. edycji targów Poznań Media Expo, o popularyzacji znanych marek. Dla fanów internetu przewidziano dyskusję o telewizji internetowej.


Targi odbędą się w dniach 10-12 marca. Organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o., a jednym z patronów Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Wśród głównych adresatów targów Poznań Media Expo są nadawcy telewizyjni, producenci programów i sprzętu telewizyjnego oraz operatorzy telekomunikacyjni. Jednocześnie z Poznań Media Expo, w mieście będą się odbywały targi Euro-Reklama. Ekspozycjom na Poznań Media Expo towarzyszyły będą konferencje i panele dyskusyjne.


Tematem przewodnim pierwszego dnia będą nowe technologie i cyfryzacja mediów. Drugi dzień będzie poświęcony reklamie (m.in. tematyce product placement) natomiast trzeci - Internetowi. W ramach targów odbędzie się również spotkanie specjalistów dotyczące działających w Polsce Regionalnych Funduszy Filmowych. Za ich pośrednictwem samorządy inwestują w rozwój rodzimej kinematografii.

 

W czasie uroczystej gali przyznana zostanie specjalna nagroda prezydenta Poznania - Złoty Monitor, dla stacji telewizyjnej, która w 2009 r. najlepiej promowała tematykę samorządową.

źródło: Interia, fot. MTP

26 sty 2010
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.